16. festival swingové hudby: Anthony Strong, Big Band Gustava Broma a další

16. festival swingové hudby: Anthony Strong, Big Band Gustava Broma a další

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Swingová tančírna

Nový Šaldorf - Obecní sál, Znojmo

20.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Přijďte se seznámit s novou britskou jazzovou superstar, mladým charismatickým klavíristou a zpěvákem Anthony Strongem do Národního domu na Vinohradech!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Anthony Strong po famózním úspěchu na loňském Československém jazzovém festivalu v Přerově poprvé zavítá 6. listopadu také do Prahy, konkrétně do Národního domu na Vinohradech. A to se svou novou deskou Stepping Out, na níž nejen názvem skládá hold Tonymu Bennettovi nebo Fredu Astairovi. 

Anthony Strong je frontmanem, jehož šarm se snoubí s výjimečnou muzikálností a schopností zaujmout a bavit posluchačky i posluchače. Jeho devízou je elegance a noblesa, která v sobě nese vrchovatou dávku sex-appealu, energie i humoru. 

Spojené království Velké Británie a Severního Irska dalo světu kromě mnoha vůdčích osobností rocku a popu i pěknou řádku špičkových jazzmanů. Počínaje klarinetistou Ackerem Bilkem, přes legendárního kytaristu Johna McLaughlina, saxofonistku Barbaru Thompson anebo živelného showmana, vynikajícího zpěváka a klavíristu Jamieho Culluma. Je to právě on, kdo nyní získává navýsost kvalitního konkurenta: 

Přijďte se seznámit s novou britskou jazzovou superstar, mladým charismatickým klavíristou a zpěvákem Anthony Strongem do Národního domu na Vinohradech!

Facebook