Michal Horáček – recitál Mezi námi

Michal Horáček – recitál Mezi námi

Změna místa konání

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

O.Havelka a jeho Melody Makers - Bude to jinak!

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

26.11.2017

Szidi Tobias& band – Sedmoláska

Studio DVA divadlo, Praha 1

28.11.2017

Recitál se uskuteční 14.4.2014 a Michala Horáčka na podiu doplní Ondřej Ruml, František Segrado a Lenka Nová. Doprovodí je kvartet Mateje Benka.

Recitál Mezi námi Michala Horáčka, který byl původně plánován do nově budovaného Sonocentra na ul.Veveří, se z technických důvodů se přesouvá do větších prostor Janáčkova divadla v Brně. Termín koncertu zůstává beze změny.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

Pro držitele dosud zakoupených vstupenek budou vyblokována místa k sezení v rámci místenkového systému podle rozložení cenových kategorií v sále. Zakoupené vstupné se nevrací. Pro zajištění bezproblémového usazení návštěvníků koncertu budou na místě přítomny hostesky.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Michal Horáček – recitál Mezi námi

Účinkují: Ondřej Ruml, Lenka Nová, František Segrado

Jedno z nejžádanějších hudebních představení letošního roku „Michal Horáček: Mezi námi" míří v dubnu 2014 do Brna.

Recitál se uskuteční 14.4.2014 od 19,30 hodin a Michala Horáčka na podiu doplní Ondřej Ruml, František Segrado a Lenka Nová. Doprovodí je kvartet Mateje Benka.

Muž, který uspěl v mnoha oblastech veřejného života, se vám osobně představí spolu se svými hosty v hudebním pořadu s vyprávěním o své tvorbě a s písněmi, které spoluvytvářel. Projekt je vůbec prvním recitálem jeho písní, kterého se účastní jako vystupující.

Celý večer je rozvržen na tři části. V jedné představí autor textů spolupráci se skladatelem Petrem Hapkou, v další svůj úspěšný recitál Kudykam a ve třetí svůj poslední ucelený autorský projekt Český kalendář.

Fotky a videa

Facebook