Dva

Dva

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Akusticko elektrické sourozenecké duo Dva vzniklo v roce 2006. Hudební kritici je charakterizují jako žánrově nezařaditelné, oni sami sebe jako „Pop neexistujících rádií“.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Akusticko elektrické sourozenecké duo Dva vzniklo v roce 2006. Hudební kritici je charakterizují jako žánrově nezařaditelné, oni sami sebe jako „Pop neexistujících rádií“. V tomto duchu se nese i jejich třetí album HU. Během své existence odehráli přes 250 koncertů v ČR i v zahraničí. Živě doprovází divadelní představení taneční skupiny VerTeDance – Emigrantes, němý film Kabinet Dr.Caligariho a krátké filmy Georgese Méliése. Také hudebně spolupracovali s Divadlem DNO, Divadlem Husa na Provázku a Dejvickým divadlem. Dva jsou dva, někdy víc.Koncerty jsou často doprovázeny živou projekcí.

Facebook