Clarinet Factory a Alan Vitouš

Clarinet Factory a Alan Vitouš

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Metamorphosis (CZ,TR,A)

Výhodný nákup

Café V Lese, Praha

19.11.2017

Stanislav Barek

Galerie Art Space, Praha 1

20.11.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

První samostatný koncert Clarinet Factory a Alana Vitouše od křtu společné desky Out of Home v Praze. Zazní skladby z Out of Home i z předešlé desky Echoes from Stone. Uslyšíte vlastní kompozice, písně a improvizace vstřebávající vlivy minimalismu, etnické hudby, jazzu, ambientu a mnoha dalších žánrů. Kultivovaný zvuk i ostře dusající mašinky klarinetů, originální etnické i podomácku vyrobené perkuse Alana Vitouše a zpěv Vojty Nýdla - to je hlavní náplň koncertu ve Švandově divadle.

 

Clarinet Factory – slovo o kapele

Jsou hudebníci a soubory, jejichž hudební styl se stále nedaří definovat; z každého šuplíku, do kterého byste je chtěli umístit, zůstane něco trčet. Vymyslete a definujte pro ně nový šuplík, speciální, přesně na míru... a za rok zjistíte, že už se tam zase nevejdou. Proč? Asi proto, že jsou „na cestě“, s očima a ušima otevřenýma; nehledají jistotu, ale vystačí si s hledáním samotným. Hodně hrají – a hodně si hrají. Pokud však chcete šuplík, pak budiž Clarinet Factory šuplíkem (či raději tyglíkem v rukou alchymisty) a podívejme se, co do něj kdy (dosud) spadlo. Klasická hudba, jazz, ambient, minimal music, ethno, něco lidových i popových písní, improvizace... A k tomu řada setkání, jež přinesla silnou inspiraci: s Janou Koubkovou („Kluci, zkuste odložit noty a pojďte něco vymyslet...“), s africkou hudbou na vlastní kůži na cestě po Senegalu, na koncertě s Bobby Mc Ferrinem, se souputníkem Alanem Vitoušem, s Lenkou Dusilovou a Beatou Hlavenkovou v nadžánrovém projektu Eternal Seekers atd. Co tedy s nimi – kde domov...? Clarinet Factory si ten svůj našli – jsou doma ve svobodném hudebním prostoru, kde se nehraje na šuplíky, kde se zkouší a hledá, na cestě... out of home.

Facebook