Kytara napříč žánry: Jiří Jirmal (CZ)

Kytara napříč žánry: Jiří Jirmal (CZ)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

XIII. ročník festivalu
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

 Jiří Jirmal (CZ)

Jiří Jirmal je mezinárodně uznávaným pedagogem, autorem nejpopulárnější kytarové školy (a řady dalších hudebně-odborných publikací) a úspěšným skladatelem. Díky úspěchům jeho žáků na nejprestižnějších světových kytarových soutěžích se v zahraničí hovoří o tzv. České kytarové škole. Působil mnoho let jako profesor na Pražské konzervatoři a  vyučoval také na Vysoké hudební škole v Saarbrückenu. Roku 2005 se uskutečnil na Pražském hradě za účasti prezidenta republiky slavnostní koncert  u příležitosti jeho 80. narozenin. Koncem roku 2008 vydal již své páté autorské CD s názvem Classical Guitar Jazz Performances. Loni oslavil další výročí – 65 let na koncertních pódiích.

Fotky a videa

Facebook