Kytara napříč žánry: Norbi Kovács (CZ), Barek & Ghali (CZ)

Kytara napříč žánry: Norbi Kovács (CZ), Barek & Ghali (CZ)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Michelle Gurevich (CA)

MeetFactory, Praha 5

23.11.2017

Hradišťan & Jiří Pavlica

Městská knihovna, Praha 1

24.11.2017

XIII. ročník festivalu
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Norbi Kovács (CZ)

Norbi Kovács pochází ze slovenské Šaly. Po prvních muzikantských zkušenostech se v roce 1992 odstěhoval do Prahy a prošel zde řadou kapel (Stará cesta, Red Wine, Plazma a další) a spolupracoval s řadou interpretů, například  písničkářkou Radůzou (1997-8). Je členem skupin Lokomotiva (6 let byla hostem televizního pořadu S politiky netančím), Růžový brejle (spoluzakladatel společně s Ivanem Hlasem), Ivan Hlas trio a hostuje s kapelou PH 5,5. Věnuje se i hudbě filmové a scénické (Dejvické divadlo). Pedagogicky působil 10 let v rockové škole klubu Mlejn.

 

 

Barek & Ghali (CZ)

Stanislav Barek a  Adib Ghali jsou absolventy Pražské konzervatoře (prof. Arnošt Sádlík a Milan Zelenka). Hrají spolu od roku 1989 a věnují se zejména úpravám a interpretaci ragtimů. Natočili spolu dvě CD: Ragtime Guitar a jiné speciality (1992) a Beatlemaniarag-Ragtime Guitar II (1996). Autorem téměř všech aranží známých skladeb pro dvě kytary na těchto CD je Adib Ghali. Posledně jmenované CD vyšlo v roce  2002 ve Velké Británii u vydavatelství Prestige Elite Records Limited. Koncertují především v ČR, Německu a Rakousku. Jejich koncert bude ozvláštněn přítomností amatérských kytaristů – Jana Müllera, Karla Hitzgera a Karla Růžičky – kteří dosáhli profesionální úrovně.

Fotky a videa

Facebook