Kytara napříč žánry: Pavel Ciboch a Musica Gaudeans

Kytara napříč žánry: Pavel Ciboch a Musica Gaudeans

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hradišťan & Jiří Pavlica

Městská knihovna, Praha 1

24.11.2017

Absurd Minds (D), K.I.F.O.T.H (SR) + Terminal State (SR)

Underdogs - Eternia Smíchov, Praha 5

25.11.2017

XIII. ročník festivalu
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pavel Ciboch (CZ)

Vystudoval kytaru a skladbu na Konzervatoři v Teplicích v Čechách a na Konzervatoři Jaroslava Ježka. V roce 1994 založil komorní soubor „Musica Gaudeans“.Jako skladatel nezavrhuje žádný hudební směr. Složil hudbu k baletu, věnuje se komponování komorních skladeb nebo experimentům jako je např. Kompozice pro počítač a hoboj. V současné době spolupracuje s profesionální astroložkou Lenkou Kobáskovou Mochnáčovou na cyklech koncertů „Hudba ve hvězdách“.

 

Musica Gaudeans (CZ)

Musica Gaudeans (Radostná hudba) působí na koncertních pódiích od roku 1994 a hraje ve složení: Pavel Ciboch – kytara, Kateřina Jansová - flétna, Jakub Dvořák – violoncello a Jiří Zelba – hoboj. Původní repertoár sonát mistrů baroka a klasicismu hráči s úspěchem rozšiřují o skladby zcela jiných hudebních stylů, o různé transkripce romantických a jazzových autorů i o kompozice současné, věnované přímo souboru.

 

 

Ivan Boreš (CZ)

Do 25 let se vyvíjel jako hudební samouk. Klasickou kytaru začal studovat na konzervatoři v Českých Budějovicích. V návaznosti na toto studium nastoupil do kytarové třídy prof. Štěpána Raka na HAMU v Praze. V jeho třídě působí pátým rokem. Koncertuje především s autorským repertoárem. Aktivně interpretuje soudobé skladby, při kterých využívá čtvrttónovou a bezpražcovou kytaru. Na festivalu Kytara napříč žánry s ním vystoupí český houslista, skladatel a pedagog Tomáš Mach.

Fotky a videa

Facebook