Kytara napříč žánry - Beppe Gambetta, -123 MIN, L Arrache-Co

Kytara napříč žánry - Beppe Gambetta, -123 MIN, L Arrache-Co

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

XII. ročník mezinárodního festivalu akustické kytary Praha 2009
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Beppe Gambetta (I)

Beppe GambettaItalský kytarista, skladatel, a pedagog Beppe Gambetta (nar. 1952) pochází z Janova. Jeho repertoár tvoří kromě vlastních kompozic i transkripce známých skladeb. V Gambettově vlastní hudbě, která se pohybuje na rozhraní blues, popu a rocku, se prolínají italské kořeny (zejm. ligurská tradice) a americká country a bluegrass, které jsou jeho oblíbeným stylem. Gambetta je též znám jako velký inovátor v pojetí trsátkové hry na akustickou kytaru. Pravidelně několikrát ročně cestuje do USA a Kanady, kde koncertuje na prestižních festivalech (například Walnut Valley festival, Merlefest, Kerrville Folk Festival atd.) Za svou hudební kariéru vydal jedenáct CD, spolupracoval a koncertoval s velikány světového folku, například Bélou Fleckem, Doc Watsonem, Normanem Blakem, Davidem Grismanem a mnoha dalšími.
 

-123 minut (CZ)

Zdeněk BínaSkupinu -123 minut není potřeba dlouho představovat. Vznikla roku 1996 na popud vynikajícího kytaristy Zdeňka Bíny. V roce 2000 byla skupina oceněna Akademií populární hudby v kategorii Objev roku. Dnes hraje ve složení Zdeněk Bína (kytara, zpěv), Fredrik Janáček (baskytara) a Miloš Dvořáček (bicí). Vydali několik vysoce ceněných alb: Shooba Dooba (1999), Try! (2001), Home? (2002), XL Live (2004), Mom (2005). Cílem koncertu je představit v rámci festivalu instrumentální kvality Zdeňka Bíny, který je jedním z nejoriginálnějších českých kytaristů dneška.
 

L'arrache-coeur (CZ)

L'arrache-coeurSkupina L'arrache-coeur (Srdcerváč) se zajímavým zvukem a netradičním nástrojovým obsazením byla založena roku 2006. Sama kapela charakterizuje svou hudbu takto: "bordunová vokálně-instrumentální elektro-akustika, moderní folklór, klasika a jazz. Spiritualita železnice, mletý standard, kozí tanec!" L'arrache-coeur hraje ve složení: Daniel Kahuda (niněra, dudy), František Tomášek (akordeon), Hanuš Axmann (klarinet, basklarinet, saxofon, kytara), Kristýna Franková (zpěv, saxofon).

Facebook