Léčivý a meditační koncert křišťálové mísy Frank Lorentzen

Léčivý a meditační koncert křišťálové mísy Frank Lorentzen

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Léčivý a meditační koncert dánského hudebníka a léčitele Franka Lorentzena na křišťálové mísy nasvícené barvami spektra.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Křišťálové mísy vydávají velmi čistý harmonický (sinusový) prostorový zvuk, který člověku pomáhá obnovit přirozenou vnitřní polaritu. Díky této „zdravé“ polaritě se můžeme hlouběji propojit sami se sebou a tím i s ostatními.

Koncert obvykle trvá kolem 60 minut. Frank se intuitivně naladí na posluchače, takže zvuková témata, která rozvine, jsou pro každý koncert zcela unikátní.

Zvuk křišťálových mís Frank citlivě doplňuje zvukem tibetských mís a zvonků, ve druhé polovině koncertu též hraje na syntezátor.

Křišťálové mísy vznikají z velmi čistého křemenného písku v centrifugách, kde se písek odstředivou silou pevně a rovnoměrně slisuje a poté se v mžiku nataví silným elektrickým výbojem.

Akustické vlastnosti

Křišťálové mísy vydávají velmi čistý tón, jehož nahrávání představuje tvrdý oříšek i pro nejmodernější studiovou techniku. Při poslechu často vzniká dojem, že se zvuk v prostoru zvolna pohybuje různými směry.

Frank Lorentzen je dánský hudebník a léčitel. Jeho hudební kompozice vycházejí v dánském vydatelství Fønix Musik a nyní nově v jeho vydavatelství Essencia.

Své znalosti hudby používá ve vlastním, unikátním systému léčení, který propojuje zvuk, světlo i barvy. Koncertuje společně se svou manželkou, Marianne Mikkelsen, která je učitelkou systému Aura-Soma®.

Fotky a videa

Facebook