Vánoční koncert Fragile

Vánoční koncert Fragile

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Koncert vokální skupiny slovenských osobností s vánoční atmosférou.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koncert vokální skupiny slovenských osobností s vánoční atmosférou.
Fragile tvoří: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Vilo Csontos a Kamil Mikulčík. Jedinečná interpretace známých rock – pop – jazzových hitů světových umělců, jakými jsou například Sting, Stevie Wonder, Billy Joel, Tina Turner, Queen, a také předních slovenských a českých interpretů Richarda Müllera, Karla Gotta, Modus…, bez použití hudebních nástrojů, tedy a cappella. Představení jsou plné nejen výborné hudby, ale především skvělého humoru, díky kterým zažijete neopakovatelný večer plný jedinečné zábavy.

Facebook