Liberec jede ... Atmo music-křest desky Sen, Sebastian a další

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Atmo music-křest desky sen, Sebastian, Paulie Garand, Jakub Děkan, Pavel Calta, Lipo a hosté
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

LIBEREC JEDE!

28.12.2016 od 18,00 hod. Home credit arena Liberec

Ve světové hudební historii se několikrát stalo, že jedno město se postavilo do čela dění a začalo udávat trend celé hudební scéně. Byl to Liverpool, Seatle. Pokud bychom měli v současnosti hledat v Čechách paralelu, nebylo by to nijak složité. Nejvýraznějsí jména rodící se mladé české hudební scény ATMO MUSIC, Sebastian, Paulie Garand, Lipo nebo Jakub Děkan jsou všichni z jednoho města. Liberec jede!

Mladá generace hudebníků, která v poslední době hýbe českým popem a umisťuje se na předních příčkách hitparád v českých radiiích se pokusí vyprodat domácí arenu.

Po úspěšné premiéře, kdy poprvé spolu vystoupili na jednom podiu v rámci festivalu Benátská!, se můžou jejich příznivci těšit na překonání další mety.

V rámci jedinečného spojení vystoupení liberecké líhně pokřtí ATMO MUSIC svou novou desku SEN. Můžeme se těšit na vystoupení SEBASTIANA, PAULIE GARANDA JAKUBA DĚKANA, LIPA a spousty hostů.

28. prosince od 18 hod. zažije liberecká Home credit arena jedinečný zážitek. Liberecké kapely vystoupí na domácím ledě.. Li a Li a Li-be-rec!!!!

Fotky a videa

Facebook