iREPORT Narozeniny

iREPORT Narozeniny

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Františe Nedvěd s kapelou

Divadlo U hasičů, Praha

28.05.2018

Okoř se šťávou 2018

hrad Okoř - podhradí, Okoř

02.06.2018

Výhodný nákup

Cena: 180 Kč, na místě 250 Kč

iREPORT oslaví 25 let na velkolepé párty v klubu Royal - Narozeninová párty k příležitosti pětadvacetin magazínu iREPORT se odehraje 27. září 2016 v pražském klubu Royal. Kromě řady vzácných hostů se koncertně představí Light And Love a Smrtislav, o after party se postarají Dead Sailor, Tuzex Christ a další DJs.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

iREPORT oslaví 25 let na velkolepé párty v klubu Royal

Narozeninová párty k příležitosti pětadvacetin magazínu iREPORT se odehraje 27. září v pražském klubu Royal. Kromě řady vzácných hostů se koncertně představí Light And Love a Smrtislav, o after party se postarají Dead Sailor, Tuzex Christ a další DJs. 

Nejzavedenější značka mezi českými hudebními médii letos slaví 25 let! Online hudební magazín iREPORT, kterému předcházely tištěné časopisy ROCK REPORT a REPORT, oslaví čtvrt století ve společnosti vzácných hostů. Jedním z nich bude i Tuzex s projektem Smrtislav, který vydal před prázdninami ceněné album Notorickej samotář, jež zaujalo neotřelou temnou poetikou.


"Jsem moc rád, že vystoupím na narozeninách iREPORTu, protože REPORT jsem četl v době, kdy byl ještě tištěný a jmenoval se ROCK REPORT. Dvacet pět je skvělý číslo, když jsem já měl pětadvacetiny, bál jsem se akorát sedmadvacetin a toho, jestli neskončím v tom divným klubu sedmadvacetiletých," říká Tuzex, známý třeba z kapel Vanessa nebo Sunshine. Nakonec dodává: "Doufám, že oslavíme s REPORTem i třicetiny, pětatřicetiny, čtyřicetiny, padesátiny..."

V klubu Royal vystoupí také horká senzace posledních měsíců - sourozenecké duo bratrů Balcárků Light And Love, které si fanoušky získalo svým akustickým popem. Jejich rádiové hity Blueberry Sky, True či Country Boy netřeba představovat, za sebou mají napříkald spolupráce s Voxelem či skupinou Kryštof. Teprve před pár dny navíc vydali své debutové album Surrender To The Stars, které je plné prosluněných písniček.

"Naše okolí často zmiňuje doby, kdy byly plakáty iREPORTu vylepeny po celé Praze. Moc rádi se zúčastníme výročí tohoto média a těšíme se i na ostatní interprety. Publikum se může těšit na songy z naší nové desky Surrender To The Stars. CD bude na místě exkluzivně k zakoupení," lákají k návštěvě narozeninového mejdanu Light And Love.
O zábavu do pozdních hodin se postarají Djs Dead Sailor, Tuzex Christ a další.

Fotky a videa

Facebook