Vágner family

Vágner family

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Yat- Kha (Tuva) - dětský koncert

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

Michelle Gurevich (CA)

MeetFactory, Praha 5

23.11.2017

Cena: 353 Kč

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jedinečná hudebně-zábavná show členů rodiny známého muzikanta, kapelníka, skladatele a vydavatele Karla Vágnera.

Moderátor Vláďa Slezák v ní představí jednotlivé členy této unikátní, v Česku ojedinělé rodinné kapely:

Josefa Vágnera – držitele ceny Objev roku Český slavík Mattoni 2007 a ceny Objev roku v anketě Deska roku 2008, studující klavír a zpěv, v současnosti účinkuje v muzikálu Dracula a Kleopatra

Terezu Vágnerovou – semifinalistka soutěže X-Factor, dočasně studovala Academy of Fine Arts v Texasu, od čtyř let hraje na klavír a navštěvuje hodiny zpěvu, účinkovala v několika představeních divadla Semafor, v současnosti vítězka konkurzu na významnou roli muzikálu Děti ráje

Annu Vágnerovou –studentku Taneční konzervatoře v Praze, absolutní mistryni ČR v moderní gymnastice za rok 2009, zpívala roli Cosetky v muzikálu Bídníci, soukromě studuje zpěv a klavír

Barunku Vágnerovou – vystupuje v zájezdovém divadelním představení Věrní abonenti s Janou Bouškovou a Václavem Vydrou a v novém dětském muzikálu Miriam Landové Bílý dalmatin, studuje klavír, balet, divadlo, zpěv

Podle časových možností se může show zúčastnit i

Jakub Vágner – světoznámý sportovní rybář, držitel několika světových rekordů, bývalý student Pražské konzervatoře


V režii Karla Vágnera v pořadu zazní mnoho známých písní, moderátor vyzpovídá zúčastněné členy Vágner Family, včetně jejího zakladatele Karla Vágnera.

Karel Vágner patří k protagonistům československé a české populární hudby posledních čtyřiceti let. Jako muzikant i skladatel prošel mnoha hudebními seskupeními různých žánrů a založil vlastní orchestr, který spolupracoval s nejvýznamnějšími zpěváky a instrumentalisty a po léta udával tón naší pop-music. Jeho jméno je spojeno i s úspěšným podnikáním: vytvořil a vede hudební vydavatelství a agenturu Multisonic, nakladatelství Studio W-Publishing Co., které zastupuje autorská práva významných umělců a nahrávací studio Charlie´s Company, ve kterém vyprodukoval řadu populárních písní a scénických představení.

Narodil se v roce 1942 v Praze. Jeho sportovní i hudební kariéra začala během docházky na osmiletku: hrál fotbal a hokej za Spartak PAL Kbely a spoluvytvářel pěvecké a lokálně velice oblíbené pěvecké trio.

Vyučil se nástrojařem; manuální zručnost se mu pak v životě mnohokrát hodila. Během učňovských studií se dál věnoval i sportu, k fotbalu a hokeji přibyla lehká atletika na vrcholové úrovni, konkrétně skok o tyči. Osudová pro mladého Karla Vágnera byla návštěva koncertu Orchestru Gustava Broma. Pod jeho dojmem se začal pilně věnovat kontrabasu a stal se členem dvou kbelských hudebních formací: dixielandu Jardy Špačka a big bandu Mirka Podvala. Pracovní úraz (zranění zápěstí rámovou pilou) Karla Vágnera po uzdravení definitivně nasměroval k hudbě. Po vojně (v roce 1963) nastoupil na plzeňskou konzervatoř, odkud po dvou letech přestoupil do Prahy.

Už během studií a těsně po nich hraje Karel Vágner v různých skupinách a orchestrech, například v Transitu Jana Černého (v Plzni), několika divadelních orchestrech, Orchestru Václava Zahradníka či skupinách Greenhorns (kterou spoluzakládal), Pastýři, Hroši Jana Spáleného a Sodoma&Gomora. Byl členem studiové skupiny Karla Duby až do jejího konce po tragické události v Mongolsku 21.8.1968. Konzervatoř absolvoval v roce 1969. V té době přichází nabídka z Divadla Semafor a vzápětí další, tentokrát k účinkování v americkém muzikálu Hair. Odtud se vrátil v roce 1971 a stal se členem Tanečního orchestru Československého rozhlasu a doprovodné skupiny Evy Pilarové, kde po čase převzal i post kapelníka. Zároveň hostoval i v Orchestru Karla Vlacha.

V roce 1973 založil svůj Orchestr Karla Vágnera. Toto těleso doprovázelo především Hanu Zagorovou, Petra Rezka, Stanislava Hložka a Petra Kotvalda, velké hity s ním ale odzpívala a natočila spousta dalších zpěváků, k mnohým z nich Karel Vágner napsal hudbu. Mimo jiné je podepsán i pod nejprodávanější písničkou v historii Československa: songem Holky z naší školky, kterého se prodalo 1.400.000 nosičů! Významná je i Vágnerova činnost organizační: v Československu díky ní hostovala plejáda umělců ze zahraničí.

Po Listopadu 1989 Karel Vágner jako jeden z prvních využívá nových možností a zakládá firmu Multisonic. Orientuje se především na české nahrávky všech žánrů – od vážné hudby přes folklór, dechovou hudbu a mluvené slovo až po hudbu populární. Vydává například novinky Hany Zagorové a úspěšně spolupracuje s populárním hercem Miroslavem Donutilem, nebojí se ale dát příležitost mladým a začínajícím. Díky tomu obsahuje dnes katalog Multisonicu cenné nahrávky významných interpretů veškeré možné muziky. Karel Vágner se současně angažuje i v Ochranném svazu autorském. A samozřejmě je stále činný i umělecky, kromě písňové tvorby /autor hitu na mistrovství Evropy v Anglii/ píše také hudbu filmovou /Bota jménem Melichar, trilogie Slunce seno…/.

Renomovaný kapelník, basista, zpěvák, skladatel, producent, vydavatel a podnikatel vůbec se stále věnuje i sportu, dnes především ve fotbalovém klubu celebrit Amfora, kde je s bezmála 300 góly nejlepším střelcem. K jeho sportovním láskám patří i tenis a potápění. Má šest dětí, mnohé z nich se po něm vydávají na hudební cestu. Syn Jakub patří k nejrespektovanějším sportovním rybářům na světě. Karel Vágner ovládá čtyři světové jazyky, několik hudebních nástrojů a vyzná se v zákonitostech podnikání. I proto patří k nejžádanějším spolupracovníkům a rádcům na poli šoubyznysu u nás i v zahraničí.

 

Karel_foto_Ludv__k_zm goonch_6_zm Ludv__k_Tereza_Vagnerova_zmBarunka_Nar.konc

Nguyen_4_zm Andulka_Kloko__n___07_zm

Facebook