Pianové koncerty P. Glasse - Philip Glass a Maki Namekawa

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Philip Glass, který v lednu příštího roku oslaví své 80. narozeniny, v Praze vystoupí dne 9.11.2016 s japonskou klavírní sólistkou Maki Namekawa. Na scéně Archy zahrají výběr Glassových sólových skladeb pro piano včetně nejnovějších kompozic ze série The Etudes
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Americký skladatel Philip Glass, který příští týden vystoupí v Divadle Archa, přicestuje do Prahy sám. Změnu zdůvodnil management Philipa Glasse zdravotními problémy japonské pianistky Maki Namekawa. Philip Glass se rozhodl pro Prahu připravit speciální  koncertní program, ve kterém připomene básníka Allena Ginsberga.

Philip Glass pro Archu vytvoří speciální program, ve kterém zahraje kromě etud, také další skladby pro piano včetně Metamorphosis, skladby inspirované pražským rodákem Franzem Kafkou, připomene také svou spolupráci s Allenem Ginsbergem na opeře Hydrogen Jukebox. Právě v Divadle Archa byli diváci před dvaceti lety svědky společného vystoupení Philipa Glasse s básníkem Allenem Ginsbergem. Během koncertu zazní i archivní záznam Allenova hlasu.
Ředitel divadla Archa Ondřej Hrab k tomu říká: „Právě v Arše se Philip Glass poprvé před dvaceti lety představil českému publiku. Tehdy si dal jednu podmínku. Chtěl, aby jej na první návštěvu Prahy doprovázel „Král Majáles“ Allen Ginsberg. Zhudebněná báseň Wichita Vortex Sutra v podání Allena a Philipa, která tehdy v Arše zazněla, je stále jedním z mých největších životních zážitků. Archa se tak stala místem historické události.  Bylo to poslední setkání obou přátel. A také poslední veřejné vystoupení Allena Ginsberga v Evropě.“

Vstupenky je možné vrátit v místě zakoupení.

Facebook