Martin Chodúr zpívá pro zamilované

Martin Chodúr zpívá pro zamilované

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Český zpěvák, skladatel, textař a hudebník Martin Chodúr – to je vítěz vítěz historicky prvního ročníku soutěžeČesko Slovensko hledá Superstar z roku 2009 a dnes jeden z našich nejvšestrannějších zpěváků mladé generace. 5. listopadu letošního roku uvede Martin Chodúr, který se letos stal otcem syna Martina, v pražském Divadle U hasičů svůj nový koncertní program s podtitulem Martin Chodúr zpívá pro zamilované.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Český zpěvák, skladatel, textař a hudebník Martin Chodúr – to je vítěz vítěz historicky prvního ročníku soutěžeČesko Slovensko hledá Superstar z roku 2009 a dnes jeden z našich nejvšestrannějších zpěváků mladé generace. Od vítězství v Superstar se Martin Chodúr prezentuje jako zpěvák působící v žánrově zcela protichůdných repertoárových oblastech. Našel se nejen ve světě popu a rocku, ale i swingu, muzikálu, šansonu a filmových písní. Vedle vrozeného talentu a muzikálnosti ho k repertoárové všestrannosti opravňuje mimořádná technická vybavenost a hlas mnohovrstevnaté barevnosti a tříoktávového rozsahu. Česká populární hudba zkrátka neměla pěkně dlouho zpěváka takových možností a takového pěveckého citu a všestrannosti, jakým se jeví od roku 2009 právě Martin Chodúr.

5. listopadu letošního roku uvede Martin Chodúr, který se letos stal otcem syna Martina, v pražském Divadle U hasičů svůj nový koncertní program s podtitulem Martin Chodúr zpívá pro zamilované.

Na co se ti, kteří si tenhle koncert nenechají ujít, mohou těšit? S tím Vás seznámí právě Martin Chodúr:

Jsem teď maximálně šťastný a přeji si, abych tenhle stav zažíval co nejdéle. Proto si myslím, že písně o lásce teď zpívám mnohem věrohodněji než dřív. A dívky a ženy, které v mém publiku převládají, to oceňují. Láska je nejen nejsilnější lidský cit, ale také nekonečné téma a v dnešní době poslední ostrůvek, který nás může udržet nad vodou. Na koncertě v divadle U Hasičů budu zpívat nejen o lásce partnerské, ale i o lásce rodičů k dětem, o lásce k životu, k umění, k lidem a profesi. Poslouchači se dočkají nejúspěšnějších písní z mých tří alb, pozvu je na výlet do světa šansonu, swingu a muzikálu a chybět nebudou ani slavné milostné love songy z filmů Snídaně u Tiffanyho, Horečka sobotní noci, Shrek, Tenkrát na Západě a Love Story. Prostřednictvím písně Fly Me To The Moon vzdám hold Franku Sinatrovi a uvedu i slavnou píseň Most přes rozbouřené vody (Bridge Over Troubled Water) od Simona a Garfunkela“.

 

Facebook