Letní hudební hraní: Szidi Tobias

Letní hudební hraní: Szidi Tobias

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Letní hudební hraní je v pořadí již druhým ročníkem série dvou komorních koncertů, tentokrát na nádvoří Augustiniánského kláštera ve Šternberku. V letošním roce se Vám představí první večer - nejznámější šansoniérka ze Slovenska Szidi Tobias, která se nejvíce vryla do paměti svým hitem „Na hotelu v Olomouci“.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Letní hudební hraní je v pořadí již druhým ročníkem série dvou komorních koncertů, tentokrát na nádvoří Augustiniánského kláštera ve Šternberku. V letošním roce se Vám představí první večer - nejznámější šansoniérka ze Slovenska Szidi Tobias, která se nejvíce vryla do paměti svým hitem „Na hotelu v Olomouci“.

Druhý den se Vám představí Lubomír Brabec, jeden ze špičkových českých umělců, který zaujme svou vysokou uměleckou úrovní při sólové hře na klasickou kytaru.

Letní hudební hraní Vám nabídne zážitek v podobě dvou dnů plných kvalitní klasické hudby, rafinovaného vkusu, smysluplných textů a nádherných tónů.

Koncert se koná v produkci agentury ARKS Plus, s. r. o. a ve spolupráci s  partnery.

 

Fotky a videa

Facebook