Swans (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

SWANS (USA)

with brand new album „The Glowing Man“

special guest: Anna von Hausswolff (SWE)                                                                                    

Na pražském koncertě Swans představí čerstvé album The Glowing Man. Michael Gira novinku v jednom z výjimečných vyjádření popsal jako hudební ekvivalent slavného snímku Ben Hur, resp. jako spojení Bena Hura a neméně pověstného japonského eposu Ran režiséra Akira Kurosawy. „Jde o vskutku epické dílo, jeden kus je složen z 240 samostatných stop,“ konstatuje Michael Gira a hrdě dodává: „Ale najdeme na něm také mnoho delikátních momentů a bohatou instrumentaci – smyčce, dechy nebo dámské vokály. Nejdelší track alba je 28 minut dlouhý, další trvají například 22 nebo 23 minut. Skladby jsou tak dlouhé, protože se spletitě vyvíjejí, nečekejte žádné progresivně rockové suity nebo něco podobného. Podle mého názoru všechno zmíněné slouží emocím, jichž je na albu skutečně hodně.“ 

Na albu The Glowing Man Swans znovu spolupracovali s producentem Johnem Congletonem (St. Vincent, John Grant, Anna Calvi a mnoho dalších), část nahrávky pak vznikla ve studiu Billa Rieflina (Revolting Cocks, Nine Inch Nails nebo Lard), který byl v polovině devadesátých let sám členem Swans a podílel se také na některých jejich albech o dekádu dříve. Na novém albu se tentokrát neobjevují tak hvězdní hosté jako v případě předchozích dvou kolekcí, ovšem koncertní sestavu prý čeká velmi zajímavé posílení. Michael Gira při ohlášeném rozchodu současné podoby skupiny nostalgií netrpí: „Nové album je rozlučkové, protože samotná hudba je rozlučková. Každá deska je vlastně tak trochu poslední, vždycky jde o tu nejdůležitější věc, kterou člověk může udělat.“

Facebook