Koncert pro Karla IV. a Hurvínka

Koncert pro Karla IV. a Hurvínka

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

KONCERT PRO NEJVĚTŠÍHO ČECHA KARLA IV. A NEJMENŠÍHO ČECHA HURVÍNKA PRVNÍHO. Hlavními hosty, gratulanty bude vokální seskupení 4TET.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

HURVÍNKU, GRATULUJEME!

HURVÍNEK oslaví 2.5.2016 90.NAROZENINY a D S+H slaví s ním.

Akce, které jsme pro našeho oslavence přichystali, se konají díky Magistrátu hl.města Prahy a pod záštitou radního pro kulturu pana Jana Wolfa

PRO NEJVĚTŠÍHO ČECHA KARLA IV. A NEJMENŠÍHO ČECHA HURVÍNKA I.  

– kromě Hurvínka a spol. účinkuje jako host vokální seskupení 4TET 

KONCERT SE USKUTEČNÍ VE FORU KARLÍN!

Hlavními protagonisty večera budou nejen Hurvínek s panem Spejblem, Máničkou, bábinkou a Žerykem, ale také vokální seskupení 4TET. Jeho strhující show, umělecká dokonalost a inteligentní humor, se skvěle doplňuje s typickým humorem Hurvínka a spol. Koncert bude snímat hlavní mediální partner Česká televize. Část výtěžku ze vstupného chceme prostřednictvím Magistrátu věnovat na výrobu nových zvonů pro kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv.Karla Velikého v Praze na Karlově. Tyto zvony jsou určeny jako dar k sedmistému výročí narození Karla IV.

 

*2.5.2016 – 23.10.2016 bude zahájena výstava pro malé i velké HURVÍNEK MÁ NAROZENINY!, kterou můžete navštívit v Muzeu loutkářských kultur v Chrudimi

*12.5.2016 – 26.6.2016 se můžete přijít podívat na výstavu věnovanou Hurvínkově divadelní cestě 90 LET S HURVÍNKEM, která bude k vidění na Staroměstské radnici (Křížová chodba a Rytířský sál)

*22.11.2016 – 28.2.2017  bude návštěvníkům zpřístupněna velká interaktivní výstava pro celou rodinu AŤ ŽIJE HURVÍNEK!  v Muzeu hlavního města Prahy

Fotky a videa

Facebook