Jiná kultura Ostrava: Alexander Rybak

Jiná kultura Ostrava: Alexander Rybak
E-Ticket
Co je E-Ticket?

VYPRODÁNO

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Osobnost, talent a umělec sjednocující východ i západ formou nejbližší - uměním, písní, slovem a hudbou. Evropské nebe a nejen to, nebe světa je jen jedno a patří nám všem.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Protože je Jiná kultura prosebnou platformou míru, souznění, nexenofobie a snahy dorozumění, dlouho jsem přemýšlel, kdo či co má býti sjednocující emocí letošního ročníku. Jsem na sebe hrd a poctěn, že mé pozvání přijal pan Alexander Rybak. Osobnost, talent a umělec sjednocující východ i západ formou nejbližší - uměním, písní, slovem a hudbou. Evropské nebe a nejen to, nebe světa je jen jedno a patří nám všem. Černým, bílým, zahaleným v burkách, či obnažených v bikinách, zadluženým, bohatým, s talentem i bez něj. Jsme si jedni, stejní a po lásce, klidu a míru toužící. Nechť je hymnou letošního ročníku Jiné kultury skladba Alexandera Rybaka - "Europe's Skies" a nechť v její odkaz nejen věříme, ale jsme si vítězstvím dobra svých životů i jisti.

Fotky a videa

Facebook