Bravo pane dirigente

Bravo pane dirigente

Koncert k 70. narozeninám Milana Wolfa

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Koncert k 70. narozeninám Milana Wolfa. Slavnostní galakoncert k životnímu jubileu legendy české populární hudby,hudebního režiséra a dirigenta, pana Milana Wolfa.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bravo pane dirigente!

Slavnostní galakoncert k životnímu jubileu legendy české populární hudby,hudebního režiséra a dirigenta, pana Milana Wolfa.

Slavné osobnosti české populární i klasické hudby, známí herci a muzikálovéhvězdy mu vyjádří osobní poděkování u příležitosti jeho 70. narozenin. Na jednom jevišti jen tento ojedinělý večer společně vystoupí: ŠtefanMargita, Yvetta Simonová, Michal David, Monika Absolonová, Dasha, Leona Machálková, Jitka Zelenková, Pavel Vítek, Felix Slováček, Dagmar Patrasová,Kateřina Brožová, Marian Vojtko, Michaela Nosková a další za doprovodu BigBandu Felixe Slováčka.

Facebook