Duo Jamaha

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Ve čtvrtek, 17. února 2016 Vás agentura ARKS Plus s.r.o zve na koncert nejúspěšnější kapely a hvězdy TV ŠLÁGR – DUO JAMAHA.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ve čtvrtek, 17. února 2016 Vás agentura ARKS Plus s. r .o. zve na koncert nejúspěšnější kapely a hvězdy TV ŠLÁGR – DUO JAMAHA. Repertoár kapely Duo Jamaha je multižánrový – uslyšíte nejen lidové a taneční písně, ale i domácí a zahraniční hity. Duo Jamaha tak zaujme nejen milovníky tradičních lidovek, nýbrž všechny věkové generace a zaručují se Vám tak o skvělou zábavu.

Facebook