Vánoční meditační koncerty 2015: Karaimi Maok

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Zveme Vás na jedinečné setkání se sebou. Přijďte si pro naději, porozumění a léčení na cestě Vaší síly.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zveme Vás na jedinečné setkání se sebou.

V čase před zimním Slunovratem procházíme nocí roku. Je to doba ponoření se do našich vnitřních světů a příležitostí propojit se s vědomím a moudrostí Země, přírody a životní silou proudící z kosmických sfér. Spojením bohyně Země a boha Slunce dochází k početí živého světla a probuzení se velké síly, která vylévá na povrch všechny neřešené bolesti a vede nás v životě k nelehkým změnám, které jsou však v souladu s nejhlubší pravdou naší duše.

Přijďte si pro naději, porozumění a léčení na cestě Vaší síly.

Účinkující:

KARAIMI je léčitelkou duší, ochránkyní a kněžkou Země, zasvěcující do tajů ženského mystéria. Je moderní žena propojující běžný život s duchovní realitou. Doma a v zahraničí intenzivně vede prožitkové workshopy pro ženy a muže, tvořivé nadčasové meditace, svatební a léčebné obřady v posvátných geometriích. Její práce je silně transformační a uzemněná. Žije a tvoří ve spojení s přírodou na Moravě v  Haluzicích.

MAOK je hudebník a průvodce...jeho nástrojem je zvuk. V hlubokém napojení na řeku inspirace se jeho hudba stává klíčen k otevření srdce a v přítomnosti plynoucí hudební proud cestou, vedoucí do krajiny duše, do prostoru spojení se svým nitrem, do prostoru, kde se vesmír stává zorničkou našeho oka.

HRAVÉ HLASYje tvořivý smíšený sbor pod vedením Lucie Hawy Goldin / Yellow Sisters, Řeky, Libušínské Neokněžky/. Přoč Hravé Hlasy? Protože si rádi hrají s melodií i s rytmem, naslouchají zvukům a splývají s nimi, sytí duši krásou. Hravé hlasy s láskou zpívají o přírodě, ale i všedních věcech, které jim přinášejí radost i smutek. Jejich písně jsou oslavou Života a vyjádřením vděčnosti. Sbor se těší i na splynutí s Vámi.

Facebook