Evergreen Tour 2016

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

speciální nabídka

Evergreen Tour plné hitů a hvězd opět startuje! Se svými největšími hity vystoupí Eva Pilarová, Josef Zíma, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Karel Štědrý, Pavlína Filipovská, Karel Kahovec, Rangers Band, Patrola Šlapeto. Sólisty doprovodí Evergreen band a Orchestr divadla Semafor.

POZOR! ZMĚNA TERMÍNU

Původní termín: 13/12/2015            Nový termín: 27/4/2016

 

Ke každé zakoupené vstupence dostanete u vstupu CD dle vlastního výběru z těchto tří CD: Evergreen, Rangers Band - Best of, Patrola Šlapeto - Best of.

 

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Senior Pas (1+1)

Po předložení senioru pasu je nákup 2 vstupenek se slevou 50%. Senior pas není senior s cestovním pasem, ale s kartou, která se nazývá senior pas, více na http://www.seniorpasy.cz/. Na těchto stránkách je možné se zaregistrovat, organizace, spravující tyto pasy, považuje seniora od věku 55 let.

Rodinný pas (1+1)

Rodinné pasy jsou karty pro rodiny s dětmi do 18 let věku. http://www.rodinnepasy.cz/

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Evergreen Tour plné hitů a hvězd opět startuje!

První letošní koncert 27. dubna ve Velkém sále Pražské Lucerny proběhne v nejsilnější sestavě!

Se svými největšími hity vystoupí Eva Pilarová, Josef Zíma, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Karel Štědrý, Pavlína Filipovská, Karel Kahovec, Rangers Band, Patrola Šlapeto. Sólisty doprovodí Evergreen band a Orchestr divadla Semafor.

Show Evergreen tour, jejíž tradice vznikla na jaře 2015. Již prvních 8 koncertů nenechalo nikoho na pochybách, že jde o turné, plné hitů. Každý koncert jarního turné 2015 končil ovacemi ve stoji! V Pardubicích, Liberci, Praze, Brně, Zlíně, Ostravě, Plzni i Českých Budějovicích! Všude po závěrečné písničce Nebe na zemi, odměnili diváci umělce potleskem ve stoji!

Nechyběly oslavné recenze ve všech regionech, připoomeňme si tedy, jak hodnotil koncert v Lucerně, obávaný kritik, Ondřej Bezr (MF Dnes, iDnes):

"Bylo to jak z jiného světa. Jména a tváře, z nichž většinu člověk zná jen ze starých časopisů, ale písničky, které má až na pár výjimek usazené někde hluboko v povědomí. Ve velkém sále pražské Lucerny se ve středu 29. dubna zastavila Evergreen Tour 2015.

Protagonisté turné, tedy hlavní zpěváci, které doprovázel základní orchestr, případně jejich vlastní kapely, spočítali, že je jim dohromady neuvěřitelných 537 let.

Všichni tu větší, tu menší měrou psali dějiny české populární hudby 50. až 70. let, někteří dokonce stihli ještě její před-rock’n’rollové, tedy swingem odkojené období. Není divu, že jejich společný koncert byl chvílemi dojemný. Hrozící trapnost ale prakticky všichni s přehledem překryli šarmem, vtipem a vitalitou."

 

Na dubnovém koncertě v pražské Lucerně se představí nejsilnější sestava a věk umělců se ještě zvýší díky legendě české písničky, Jiřímu Suchému. Tento koncert bude vlastně derniérou, je posledním v tomto složení.

Další koncerty turné proběhnou již v jiném obsazení.

 

 

Facebook