15 let kytary.cz a kytarová velikáni

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Kytary.cz slaví 15 let a při té příležitosti chystají velkolepý narozeninový mejdan. Rafferty (USA) / Fix (AUS) / Pavlíček/Hladík / Načeva / Hájíček / Hentai / Janeček a další
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kytary.cz slaví 15 let a při té příležitosti chystají velkolepý narozeninový mejdan. Jako exkluzivní hosté zahrají špičky akustické kytary Adam Rafferty (USA) a Michael Fix (AUS). Se speciálním setem vystoupí poprvé v historii a společně na jednom pódiu legendy elektrické kytary Michal Pavlíček a Radim Hladík. Spolu s nimi zahraje také spousta hostů jako Tomáš Hájíček a Jarda Gabriel (Krucipüsk), mladý talent Rony Janeček, bratři Škarohlídové (Hentai Corporation) nebo Jan Křížek (Blue Effect). Návštěvníci se také mohou těšit na vystoupení kapel Blue Effect, Hentai Corporation, Michal Pavlíček Trio, Katarzia (SK) a českých talentů akustické kytary.

Facebook