Hudba z bedny

Hudba z bedny

Zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Jedná se o venkovní koncert, v případě deště je připravena zastřešená alternativa. Děkujeme.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

“HUDBA Z BEDNY”

Zveme Vás na unikátní koncert televizní a filmové hudby, která zaznívala pravidelně z našich obrazovek od sedmdesátých let minulého století. Během večera zazní skladby ze známých seriálů, filmů, pohádek a večerníčků. Těšit se můžete na Bakaláře, Přátele Zeleného údolí, Arabelu, Návštěvníky, Létající Čestmír, Fantomas, James Bond a další.

Večerem bude provázet moderator Alexandr Hemala. Hudba bude v provedení Okamžitého filmového orchestru pod taktovkou dirigenta a skladatele filmové hudby Varhana Orchestroviče Bauera.

Facebook