Valašské divadelní léto: Duo Jamaha (SK)

Valašské divadelní léto: Duo Jamaha (SK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Slovenská skupina a hit TV Šlágr – DUO JAMAHA - přijíždí do Rožnova pod Radhoštěm! Zahraje v rámci 13. ročníku Valašského Divadelního Léta 2015 Koncert se uskuteční 19.8.2015
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Slovenská skupina a hit TV Šlágr – DUO JAMAHA - přijíždí do Rožnova pod Radhoštěm!

V rámci 13.ročníku Valašského Divadelního Léta 2015 zahraje v Rožnově pod Radhoštěm skvělé DUO JAMAHA, známé z TV Šlágr. Koncert se uskuteční 19.8.2015 od 19:00  v Amfiteátru Dřevěné městečko v Rožnově pod Radhoštěm.

Hudební skupina DUO JAMAHA působí na hudební scéně již 19 let. V současném složení,které tvoří otec ( Alfonz ) a syn ( Marián ) Kotvanovci,působí již 12 let.
Na výpomoc je vždy připraven i třetí člen jejich rodiny - dcera i sestra Katka,která v kapele zpívá a zpestřuje program zase ženským repertoárem.

Výběr písní této hudební skupiny je multižánrový pro všechny věkové generace,který je zárukou skvělé zábavy. Repertoár tvoří nejen lidové a taneční písně, ale i domácí, zahraniční hity či moderní remixy.  Jak říkají: ,,Přijdeme zahrát všude tam, kde potřebují hudbu a zábavu.“  Kapela v současné sestavě působí v televizních projektech československé televize ŠLÁGR TV, kde prezentuje své písně a videoklipy natáčeny z domácího, ale i zahraničního prostředí.  Kapela působí nejen na celém Slovensku, ale i v Čechách a v zahraničí.  Jejich první dvě alba, které vyšly v roce 2012, sklidily úspěch"ZLATÉ DESKY", která byla udělena Československým vydavatelstvím. Písně tvoří od srdce, z lásky k hudbě, k lidem a proto se i nadále budou snažit rozdávat našim posluchačům radost a zábavu, která bude v Rožnově pod Radhoštěm určitě unikátní.

Koncert se uskuteční 19.8.2015 od 19:00amfiteátru Dřevěné městečko  v Rožnově pod Radhoštěm a Vy jste na něj srdečně zváni! A vzhledem k velkému zájmu rozhodně neotálejte se zakoupením vstupenek!

Facebook