Valašské divadelní léto: Veselá trojka Pavla Kršky

Valašské divadelní léto: Veselá trojka Pavla Kršky

ZMĚNA

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

V rámci 13. ročníku Valašského Divadelního Léta 2015 zahraje v Rožnově pod Radhoštěm skvělá VESELÁ TROJKA Pavla Kršky, známá z TV Šlágr. Koncert se uskuteční 17.6.2015.

Změna začátku konání:

Původní čas: 19:00 hodin         Nový čas: 18:00 hodin

 

V PŘÍPADĚ PŘÍZNIVÉHO POČASÍ SE AKCE KONÁ VENKU, VSTUPENKY URČITĚ ZAKOUPÍTE I NA MÍSTĚ.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Blanenská skupina a hit TV Šlágr

VESELÁ TROJKA Pavla Kršky  

přijíždí do Rožnova pod Radhoštěm!

V rámci 13.ročníku Valašského Divadelního Léta 2015 zahraje v Rožnově pod Radhoštěm skvělá VESELÁ TROJKA Pavla Kršky, známá z TV Šlágr. Koncert se uskuteční 17.6.2015 od 18:00  v Amfiteátru Dřevěné městečko v Rožnově pod Radhoštěm.

   VESELÁ TROJKA je na televizních obrazovkách velikým hitem, je nejhranější kapelou známého ŠLÁGR TV. Trojice hudebníků si získala a získává stále více příznivců a posluchačů zejména proto, že hrají na oblíbenou lidovou notu své vlastní písničky.

Kapela vystupuje v následujícím složení:

Pavel Krška (vedoucí kapely) – heligonka 

Jaromír Kozelka – akordeon

Miroslav Hrdlička - klávesy

Písně této hudební skupiny jsou právě díky své lidové notě blízké všem věkovým kategoriím. Jsou zárukou skvělé zábavy a skladby VESELÉ TROJKY zejména starší generaci dokáží chytnout za srdce.

Trojice hudebníků z Blanenska ke svému úspěchu u pestrého spektra publika říká:

„ Jsme tři dlouholetí kamarádi, kteří celý život hráli muziku pro široké vrstvy posluchačů. Doba ale rychle plyne a tak i my jsme se dostali do důchodového věku a hudbu, kterou nyní hrajeme, tvoříme pro všechny, kteří si rádi poslechnou lidovou písničku. Naší hlavní náplní je skládání vlastních písní s důrazem na pěkný text“.

Koncert se uskuteční 17.6.2015 od 18:00amfiteátru Dřevěné městečko  v Rožnově pod Radhoštěm a Vy jste na něj srdečně zváni! A vzhledem k velkému zájmu rozhodně neotálejte se zakoupením vstupenek!

Facebook