Koncert filmové hudby - Fantasy večer

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

JCM feat. Jon Hiseman + Clem Clempson + Mark Clarke

ZRUŠENO

Lucerna Music Bar, Praha

23.05.2018

Františe Nedvěd s kapelou

Divadlo U hasičů, Praha

28.05.2018

Již 25. dubna tohoto roku zavítá Filmová filharmonie do Domu kultury města Ostravy. Pokračuje tak její velmi úspěšné turné s nejznámějšími melodiemi z žánru fantasy. Posluchači se tak mohou těšit na melodie z filmů Pán prstenů, Harry Potter, Piráti z Karibiku, Mumie a mnohých dalších pod taktovkou Chuheie Iwasakiho.

Program koncertu:

- Hook – John Williams (Flight to Neverland)

- King Kong - James Newton Howard

- Peter Pan - James Newton Howard (Flying, Learning to Fly, Peter Returns)

- Harry Potter - John Williams (Hedwig's Theme, Harry's Wondrous World)

- Mumie - Jerry Goldsmith (Imhotep, Tuaregs Attack, Night Boarders)

- Letopisy Narnie - Lev, čarodějnice a skříň - Harry Gregson-Williams (Only the Beginning, The Battle)

- Piráti z Karibiku - Na konci světa - Hans Zimmer (Up Is Down, Drink Up Me Hearties)

- Pán prstenů - Společenstvo prstenu - Howard Shore

- Jak vycvičit draka - John Powell (This Is Berk, Test Drive, See You Tomorrow)

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Filmová filharmonie míří do Ostravy

Již 25. dubna tohoto roku zavítá Filmová filharmonie do Domu kultury města Ostravy. Pokračuje tak její velmi úspěšné turné s nejznámějšími melodiemi z žánru fantasy. Posluchači se tak mohou těšit na melodie z filmů Pán prstenů, Harry Potter, Piráti z Karibiku, Mumie a mnohých dalších pod taktovkou Chuheie Iwasakiho.

Filmharmonie je profesionální symfonický orchestr, který si za krátkou dobu své existence získal velkou základnu fanoušků díky svým tematickým koncertům filmové hudby. Spojení mladých hudebníků (studentů a absolventů středních a vysokých uměleckých škol), precizně vybraného repertoáru a dirigenta Chuheie Iwasakiho dává dohromady neobyčejný zážitek na některém z koncertů Filmové filharmonie.

Orchestr zahájil své působení koncertem v sále Pražské konzervatoře s tematickým programem Western night. V první sezóně byl orchestr dále přizván k realizaci projektu Vesmírná odysea pod záštitou festivalu Skrz na skrz. Druhá koncertní sezóna Filmové filharmonie se nese v duchu žánru fantasy. Filmharmonie vystoupila ve vyprodaném sále v Praze a Hradci Králové. V tuto chvíli ji čeká další koncert filmové hudby se stejnou tematikou, tentokrát v Ostravě.

"Dům kultury města Ostravy byl zvolen právě pro své výborné akustické vlastnosti, které podtrhnou zážitek z poslechu filmové hudby, proto se do Ostravy již těšíme a návštěvu všem srdečně doporučujeme," říká produkční Filmové filharmonie Aneta Jonešová a dodává, že Ostrava je prvním odrazovým můstkem pro koncerty orchestru v dalších městech ve Slezsku a po celé České republice.

"Příprava koncertu je v plném proudu, spolu s dirigentem Chuheiem Iwasakim jsme pro posluchače vybrali opravdové klenoty filmové hudby a proto všem návštěvu doporučuji," říká ředitel Matěj Lehár. Díky Filmové filharmonii se mohou diváci na jeden večer stát svými oblíbenými hrdiny a při poslechu filmové hudby si znovu připomenout tajemné fantastické světy, ať už kouzelnický svět Harrryho Pottera, Středozemi z Pána prstenů, pirátský Karibik, zemi Nezemi či podivuhodnou Narnii.

www.filmharmonie.cz

Sledujte také náš youtube kanál s videi:

https://www.youtube.com/user/filmovafilharmonie

Fotky a videa

Facebook