Vinohraní ve Viniu 2015

Vinohraní ve Viniu 2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Cena: 399 Kč. Děti do 120 cm: 190 Kč (pouze na místě), děti do 3 let vstup zdarma.

ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ, VYPSANÁ FIXA, DYMYTRY, TŘI SESTRY BANDITOS ...a další
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

3. ROČNÍK HUDEBNÍHO FESTIVALU VINOHRANÍ VE VINIU 2015

29.8.2015 Velké Pavlovice

ARAKAIN s LUCIÍ BÍLOU - letošní headliner VINOHRANÍ ve Velkých Pavlovicích! Heavy-metaloví velikáni ARAKAIN vystoupí v jedinečném spojení s největší českou Slavicí LUCIÍ BÍLOU!

Společný koncert našich legend je naprosto výjimečnou hudební událostí a jen opravdu pár vybraných festivalů má možnost přivítat je na svém pódiu. VINOHRANÍ se to podařilo! Hudební spojení, které vyprodává haly po celé ČR! Jedinečné hlasy Lucie Bílé a Honzy Toužimského za doprovodu Arakainu rozříznou poklidnou sobotní noc 29.8. ve Velkých Pavlovicích na jihu Moravy!

„Vzhledem k obrovskému zájmu o Arakain s Lucií Bílou ze strany fanoušků i pořadatelů, kdy jsme byli prakticky bombardováni, jak dotazy všech, kteří se na vyprodané koncerty už neměli šanci dostat, tak i pořadateli, kteří měli zájem představit toto jedinečné spojení na svých akcích, rozhodli jsme se pro další společná vystoupení. Tentokrát v rámci letních festivalů“ vysvětluje manažer Arakainu Petr Kubáň.

Další potvrzené kapely festivalu: VYPSANÁ FIXA, DYMYTRY, TŘI SESTRY BANDITOS.

Vinohraní ve Viniu 2015 se již tradičně uskuteční v areálu vinařských závodů Vinium Velké Pavlovice. Víno, první burčák, doprovodný program, prohlídka výrobních prostor VINIUM a historického křížového sklepa, stanování zdarma a samozřejmě skvělý hudební program jsou hlavními lákadly 3. ročníku festivalu, který se uskuteční v době Velkopavlovického vinobraní – v poslední prázdninovou sobotu 29.8.2015.

Fotky a videa

Facebook