Electronic Beats Festival

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Cena: 380 Kč

V pátek 13. března 2015 od 20 hodin proběhne v prostorách divadla Archa v Praze již desátý ročník festivalu Electronic Beats. Jubilejní vydání představí losangeleskou dívčí čtveřici Warpaint, francouzsko-kubánské sestry Ibeyi, německé krautrockery Von Spar a izraelskou raperku a zpěvačku Adi Ulmansky.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/317574775105503/


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Warpaint na desátém ročníku Telekom Electronic Beats Festivalu v Praze

§         Line-up: Warpaint, Ibeyi, Von Spar, Adi Ulmansky

§         Jubilejní 10. ročník festivalu Electronic Beats v ČR proběhne 13. března 2015 od 20 hodin v divadle Archa

 

V pátek 13. března 2015 od 20 hodin proběhne v prostorách divadla Archa v Praze již desátý ročník festivalu Electronic Beats. Jubilejní vydání představí losangeleskou dívčí čtveřici Warpaint, francouzsko-kubánské sestry Ibeyi, německé krautrockery Von Spar a izraelskou raperku a zpěvačku Adi Ulmansky. Nepropásněte svou každoroční dávku čerstvé elektronické hudby!

Mezinárodní hudební program Telekom Electronic Beats se opět po roce vrací do pražského divadla Archa, aby představil to nejlepší ze současné elektronické hudební scény. V pátek 13. března 2015 se uskuteční jeho jubilejní desátý ročník. Příznivci elektronické hudby se mohou těšit na éterické skladby dívčí formace Warpaint, tribální elektronické beaty francouzsko-kubánských dvojčat Ibeyi, neobvyklé samply krautrockových  Von Spar a nevybíravé texty izraelské umělkyně Adi Ulmansky.

Hlavním lákadlem letošního ročníku je skupina Warpaint, která vznikla v roce 2004 v Los Angeles. O čtyři roky později debutovala EP Exquisite Corpse (2008), na kterém spolupracoval bývalý kytarista Red Hot Chilli Peppers John Frusciante. První studiové album The Fool vyšlo v roce 2010 a kapelu zařadilo mezi jednu z nejzajímavějších nových hudebních skupin Ameriky. Na jejich zatím poslední studiové desce nazvané Warpaint (2014) se podílel i producent Flood, který spolupracoval například s U2, Nine Inch Nails, Depeche Mode či s PJ Harvey.

Svou pražskou premiéru si odehrají francouzsko-kubánská dvojčata Lisa-Kaindé a Naomi Díaz. Říkají si Ibeyi a ve své hudbě propojují soulový zpěv s alternativním r’n’b. Zpívají anglicky a africkým jazykem Yoruba, kterým mluví etnický národ nacházející se v jihozápadní části Nigérie. V současné době nahrávají své debutové album.

Dalším interpretem desátého ročníku festivalu je německá kapela Von Spar, kterou můžeme řadit mezi představitele nové vlny krautrocku. Jejich hudba je obohacena také o další vlivy z elektronické hudby, rádi samplují netradiční zvuky jako vytí vlků nebo nahrávky z telefonního záznamníku. Své čtvrté studiové album Streetlife (2014) vydali v říjnu loňského roku a zároveň tak odstartovali své evropské turné. 

Dalším čerstvým objevem hudební scény, který Electronic Beats Festival přiveze do Prahy, je excentrická izraelská zpěvačka a producentka Adi Ulmansky. S tříčlennou kapelou Lorena B vydala v roce 2012 album Siblings, téhož roku se poprvé představila v Londýně a začala pracovat na sólových elektronických nahrávkách. Díky své debutové mixtape Shit Just Got Real (2013) a po ní následujícím EP Hurricane Girl (2013) si Adi získala uznání předních hudebních recenzentů.

Electronic Beats je mezinárodní hudební program společnosti Telekom, který se zaměřuje na pořádání hudebních festivalů a klubových akcí napříč velkými evropskými městy. V České republice probíhají koncerty EB od roku 2006, kdy festivalová série odstartovala vystoupením The Prodigy ve Veletržním paláci.

Všechny aktivity Electronic Beats se prolínají na několika platformách – ve čtvrtletníku Electronic Beats Magazine, na domovské stránce tohoto programu www.electronicbeats.net, prostřednictvím EB.TV, kde mohou diváci zhlédnout nespočet záznamů z koncertů a live streamingů, dále je příznivcům elektronické hudby k dispozici čtyřiadvacetihodinový radiový kanál EB Radio. Oblíbeným interpretům můžete být nablízku také díky mobilním aplikacím, které jsou zdarma ke stažení pro Android i iOS.

O Telekom Electronic Beats

Electronic Beats je mezinárodní hudební projekt společnosti Deutsche Telekom, který zastřešuje inovativní mediální portfolio a živě vysílané akce po celé Evropě.
Na stránce electronicbeats.net a ve čtvrtletníku EB ověnčeném cenami se mohou čtenáři seznámit s pokrokovou hudební žurnalistikou. Zájemci mají také možnost naladit si EB.TV a EB Radio na internetu nebo v mobilní aplikaci, kde se jim otevírá svět rozhovorů, nahrávek koncertů, živých přenosů i nonstop rozhlasového vysílání.

O Deutsche Telekom

Deutsche Telekom je jedním z předních světových telekomunikačních společností se 142 miliony zákazníků využívajících mobilní služby, 31 miliony pevných linek a více než 17 miliony širokopásmových linek (stav k 31. prosinci 2013). Skupina DT poskytuje spotřebitelům produkty a služby pro pevné sítě, mobilní komunikaci, internet a IPTV a firemním zákazníkům nabízí ICT řešení. Deutsche Telekom působí ve více než 50 zemích a na celém světě zaměstnává 229 000 lidí. Celkový příjem společnosti tvořil ve fiskálním roce 2013 60,1 miliardy EUR –
z toho více než polovinu mimo Německo.

Facebook