Concertino 2015: Lenka Filipová a hosté

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Po úspěšných koncertech na nádvořích zámků v minulém roce navazuje Lenka Filipová letos serií koncertů Zámecké concertino 2015.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zámecké Concertino 2015

Po úspěšných koncertech na nádvořích zámků v minulém roce navazuje Lenka Filipová letos serií koncertů Zámecké concertino 2015.

V krásných prostorách na Vás mimo krásných písní dolehne historie toho kterého místa. 28.8. se Lenka představí na jednom z těch  nejhezčích  - v Sázavském  klášteře.  Lenka Filipová představí koncert napříč žánry -  zazní klasika , nové písně a samozřejmě i největší hity spolu se vzpomínkou na Karla Zicha. Lenka vystoupí se smyčcovým orchestrem, který podtrhne skvělou atmosféru toho místa. P

Fotky a videa

Facebook