The Tap Tap

The Tap Tap

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Cena: 180 Kč, nečíslované sezení

Přijďte si zpříjemnit vstup do Nového roku koncertem kapely The Tap Tap. Energie sálající z koncertů kapely The Tap Tap je přímo nakažlivá, a naplňuje tvrzení "když se chce, tak to jde".
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Novoroční koncert The Tap Tap

ve Vzdělávacím centru Na Karmeli

 Přijďte si zpříjemnit vstup do Nového roku koncertem kapely The Tap Tap, který se uskuteční v atriu Vzdělávacího centra Na Karmeli v úterý 13. ledna od 19 hodin. Energie sálající z koncertů kapely The Tap Tap je přímo nakažlivá, a naplňuje tvrzení "když se chce, tak to jde". A jak říká moderátor kapely Láďa Angelovič: "Daří se nám to tak, až se nám to vymklo z ruky."  Originální kapela studentů se zdravotním postižením, vznikla v roce 1998 v pražském Jedličkově ústavu. Jejím záměrem je umožnit co nejširšímu okruhu osob se zdravotním postižením rozvíjet svůj talent.  The Tap Tap nabízí široký repertoár, v němž najdete jak převzaté písně, tak vlastní tvorbu.  Nenechte si ujít vystoupení tohoto ojedinělého hudebního tělesa, které v jeho tvorbě doprovází i řada výrazných osobností české hudební scény.

Fotky a videa

Facebook