Vzpomínkové odpoledne prof. Václava Žilky a Olgy Žilkové

Vzpomínkové odpoledne prof. Václava Žilky a Olgy Žilkové

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

VZPOMÍNKOVÉ ODPOLEDNE k nedožitým 90. narozeninám PROF. VÁCLAVA ŽILKY a k 90. narozeninám jeho manželky OLGY ŽILKOVÉ - uvádí VERONIKA ŽILKOVÁ
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

VZPOMÍNKOVÉ ODPOLEDNE k nedožitým 90. narozeninám PROF. VÁCLAVA ŽILKY a k 90. narozeninám jeho manželky OLGY ŽILKOVÉ

uvádí VERONIKA ŽILKOVÁ

Český flétnista a pedagog, otec herečky Veroniky Žilkové, provdané Stropnické, vedl zábavnou školu hrou pro rodiče nebo prarodiče a jejich potomky nazvanou Dřevěná píšťalka. Hrál na zobcovou flétnu a vyučoval dechovou gymnastiku pro léčbu astmatu hraním na dechové nástroje v projektu Léčivá píšťalka. Tvrdil, že pomocí hry na dechový nástroj se zlepšuje zdraví a sebevědobí.

1. část:

Aulos – povídání – projekce dokumentů

Aulos je jedinečný dechový soubor svého druhu, sestavený ze samých fléten. Vznikl v roce 1991 spojením již existujících souborů profesora Václava Žilky.

Soubor Aulos v současné době pokračuje v započaté cestě prof. Václava Žilky pod vedením MUDr. Evy Čadkové. Jejich společné muzicírování a vystupování sklízí nadšené ohlasy u obecenstva nejen v Čechách ale i v zahraničí. Odkaz prof. Žilky tak zůstává stále živý ve společné hře, souzvuku, ve vnímání krásné hudby, v přátelství, které spojila radost ze společného muzicírování.

2. část:

Vystoupení bývalých žáků prof. Žilky, profesionálních hudebníků

 

 

 

Facebook