Koncert pro Šumavskou divočinu vol. 3

Koncert pro Šumavskou divočinu vol. 3

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

NAČEVA & Tomáš Vtípil • RUDOVOUS • JAROMÍR 99 • KILL THE DANDIES! TRABANDITA čili Jarda Svoboda sólo • BIGG BOSS JAM feat. VLADIMIR 518, LA4, JAMES COLE, ORION, REFEW & MIKE T • VÁCLAV HAVELKA III of PLEASE THE TREES sólo
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vážení přátelé, nechoďme okolo horké kaše – situace je opravdu vážná! Senátem před prázdninami prošel návrh zákona, jenž může být pro náš největší přírodní klenot, Národní park Šumava, ve svém důsledku likvidační, a to zcela reálně. Tento zákon neponechává vůbec žádné místo, kde by zůstala divoká příroda, kterou lidé budou pouze navštěvovat – tedy účel, kvůli němuž se národní parky všude na světě zřizují. Proto na vás apelujeme, ozvěme se společně proti tomuto návrhu zákona a, když už nic jiného, nebuďme ostudou před celým světem: Zatímco zvláště v západní Evropě anebo např. na obou amerických kontinentech se národní parky rozšiřují a vznikají stále nové – Česká republika se chystá k pravému opaku.

S touto společnou myšlenkou se spříznění umělci napříč žánry spokují k již třetímu KONCERTu PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU.

Přijďte nejen prožít skvělý hudební večer, ale hlavně se také poinformovat, co můžete pro danou věc udělat i vy sami. Předem děkujeme za podporu a prosíme, zatím třeba připojte svůj podpis pod petici za skutečně dobrý a legislativně citlivý a srozumitelný zákon o Národním parku Šumava, jenž na základě dlouhodobých zkušeností a poznatků i ze zahraničí připravila skupina odborníků, mezinárodně uznávaných přírodních vědců atd., nikoliv krátkodobí politici s vazbami na developerské zájmové skupiny bez ohledu na nezvratné důsledky!

Pokud by zmíněný “senátorský” zákon prošel

i Poslaneckou sněmovnou, znamenal by pro NP Šumava např. následující:

Bezmála dvě třetiny národního parku tento zákon otevře developerským projektům – stavbě hotelů nebo apartmánových domů, novým lanovkám a sjezdovkám. 

Tento zákon výslovně rozšíří stavební zóny tak, že na tom vydělají kontroverzní postavy blízké autorům zákona. 

Tento plánovaný zákon vyvádí pozemky z majetku státu převodem na obce, které je mohou obratem rozprodat. Není těžké si za tím domyslet těžařské a developerské zájmy.

Dle tohoto zákona by se většina národního parku měla řídit laxnějšími pravidly pro ochranu přírody, než jaká platí pro běžné komerční lesy.

Tento zákon neponechává vůbec žádné místo, kde by zůstala divoká příroda, kterou lidé budou pouze navštěvovat – tedy účel, kvůli němuž se národní parky všude na světě zřizují.

Tento zákon cíleně otevírá cestu pro developerský projekt na Hraničníku, v jedné z nejcennějších pralesovitých částí parku. Navrhuje totiž převést pozemky pod plánovanou lanovkou a sjezdovkou rovnou do zóny s nejbenevolentnějšími pravidly pro výstavbu.

Doslova nařizuje správě parku, aby umožnila lov zvěře na celém území národního parku

OPRAVDU TOTO CHCEME ŠUMAVĚ PROVÉST?

– PROVEDEME, POKUD SE NEOZVEME!

PROJEVME SVŮJ OBČANSKÝ POSTOJ HLASITĚ!

více info ZDE

Fotky a videa

Facebook