Andromeda Mega Express Orchestra: Live on Planet Earth

Andromeda Mega Express Orchestra: Live on Planet Earth

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Nedvěd a Tiebreak

Divadlo U hasičů, Praha

28.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Berlínský ansámbl Andromeda Mega Express Orchestra představuje své 3. album "Live on Planet Earth" na turné po Evropě. 18 mladých hudebníků sedmi národností a rozličných hudebních zaměření představí skladby saxofonisty Daniela Glatzela plné nečekaných a bláznivých zvratů a osvěžující ironie
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Berlínský ansámbl Andromeda Mega Express Orchestra představuje své 3. album "Live on Planet Earth" na turné po Evropě. 18 mladých hudebníků sedmi národností a rozličných hudebních zaměření představí skladby saxofonisty Daniela Glatzela plné nečekaných a bláznivých zvratů a osvěžující ironie. Účinkují: Daniel Glatzel – kompozice, klarinety, saxofon, Oliver Roth, Laure Mourot – flétny, Sebastian Hagele – fagot, Johannes Schleiermacher – saxofon, flétna, Ritsche Koch, Magnus Schriefl – trubka, Maria Schneider – vibrafon, perkuse, Jorg Hochapfel – synthesizer, sampler, klavír, Anna Viechtl – harfa, Kalle Zeier – kytara, Matthias Pichler – kontrabas, Andi Haberl – bicí, Matthew Lonson, Gregoire Simon – housle, Johannes Pennetzdorfer, Martin Stupka – viola, zobcová flétna, Isabelle Klemt – violoncello.

Berlínský ansámbl Andromeda Mega Express Orchestra se sestává z 18 mladých hudebníků sedmi národností a rozličných hudebních zaměření. Každý je specialistou svého oboru (např . Ensemble Intercontemporain, The Notwist, Kenny Wheeler, Tony Allen a mnoho dalších) a spolu vystupují jako přátelé v jedné kapele. Od založení v roce 2006 hraje tato mimořádná formace skladby svého vedoucího, saxofonisty Daniela Glatzela. Festivalová vystoupení je zavedla do Jižní Ameriky, Jižní Koreje, Kazachstánu a mnoha zemí Evropy.

Orchestr byl slaven v tisku za své koncerty a produkce. V Berlíně se stal pověstným a bylo možno ho slyšet na festivalu Jazzfest Berlin, velkém sále Berlínské Filharmonie, na Volksbühne Berlin, ale také s oblibou v prchavých podzemních lokacích a starobylých klubech.

 

"Jeho hudba nezapadá do žádného šuplíku, (...) plná nečekaných a bláznivých zvratů a osvěžující ironie." (neue musikzeitung)

"To, co se tu odehrává, se vymyká každému srozumitelnému popisu - nebo by to zabralo mnoho stran. Odkud pochází tato neuvěřitelná hudba?" (Frankfurter Allgemeine Zeitung)

Fotky a videa

Facebook