Patrice

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Koncert potmě - Tomáš Berka a Corpus Delicti

Galerie Art Space, Praha 1

16.01.201819.06.2018

Žebřík do nebe - Pocta Janu Skácelovi

Galerie Art Space, Praha 1

22.01.201826.03.2018

Pohodář jedoucí na vlně reggae a neo-soulu, Patrice, se představí v Praze už 23. listopadu 2014!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pohodář jedoucí na vlně reggae a neo-soulu, Patrice, se představí v Praze už 23. listopadu!

Skvělá novinka pro všechny příznivce pohodové muziky! Představitel parádního mixu reggae, neo-soulu, jazzu, R&B, hip-hopu, funku i folku, Patrice, se poprvé představí pražskému publiku již 23. listopadu v Lucerna Music Baru! Koncert proběhne v rámci koncertní série Excelent Jukebox, kterou pro fanoušky té nejlepší hudby připravili Fource Entertainment a Gambrinus Excelent.

Patrice Babatunde Bart-Williams, či jednoduše Patrice, je synem sierraleonského otce a německé matky a je v současnosti považován za jednoho z nejzajímavějších umělců Německa. Některé jeho skladby osloví zejména fanoušky reggae, nicméně tento zpěvák a skladatel se rozhodně neomezuje pouze na jeden žánr. Vlastní skladby s nádechem neo-soulu, R&B či jazzu zpívá v angličtině či v jamajské patois - nářečím vzniklé míšením angličtiny s lokálním jazykem. Krásnou skladbu Faces dal dohromady s Čechy tolik zbožňovanou belgickou zpěvačkou Selah Sue. Klip vydaný letos v únoru je natočený převážně v Paříži okamžitě navnadil fanoušky, kteří na koncert Patrice již dlouho čekají.

Boba Marley či Bob Dylan se v Patriceově tvorbě rozhodně nezapřou - však je také od dětství poslouchal. V hudbě tenhle pán rozhodně nikdy nezahálel: hned zpočátku své hudební kariéry si střihnul turné coby předskokan božské Lauryn Hill! Má na krku hned osm studiových alb, to poslední, “The Rising of the Son” má být sebereflexí života Patrice, přinášející ozvěny Jamajky, Německa, Francie i Británie.

Jistým lékem na podzimní nudné večery je pořádná dávka kvalitní muziky od Patrice! Sledujte koncertní sérii Excelent Jukebox pro více informací o této akci!

Pořadatel: http://www.fource.cz/

Fotky a videa

Facebook