Jana Kirschner - Moruša: Biela

Jana Kirschner - Moruša: Biela

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Různé žánry. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Jedenáctý ročník METROpolitního léta hereckých osobností.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Slovenská zpěvačka Jana Kirschner připravila v loňském roce pro své fanoušky hudební lahůdku! Jedna z nejúspěšnějších interpretek na česko-slovenské hudební scéně přišla po třech letech s výjimečným projektem Moruša, resp. s jeho první částí „Moruša Biela“. Několika vybranými exkluzivními koncerty, mezi kterými nechybí ani ten na Vyšehradě, navazuje na loňské úspěšné slovenské turné. „Moruša Biela“ nadchla hudební kritiky i širokou veřejnost a patří k nejprodávanějším albům v Čechách i na Slovensku.

Facebook