Apocalyptica

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

V letošním roce vystoupí Apocalyptica celosvětově pouze na 16 exkluzivních koncertech!

PŘEDPRODEJ BYL ZAHÁJEN!!!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Skvělé muzikanty z kapely Apocalyptica není potřeba zahraničnímu, natož pak českému publiku představovat. Jejich koncerty jsou vždy neskutečnou smrští energie a obrovským hudebním zážitkem. I proto jsou vždy dlouho dopředu vyprodané... Letos je Apocalyptica v tvůrčím stadiu k novému albu, které by mělo vyjít v roce 2010 a mělo by navázat na obrovský celosvětový úspěch posledního "Worlds Of Collide", které vyšlo v druhé polovině roku 2007 a obsahovalo velké hity "I´m Not Jesus", "S.O.S." a "I Don´t Care". V rámci turné k tomuto albu vystoupila v roce 2007 Apocalyptica také 2x v České republice na naprosto vyprodaných koncertech v Praze a Plzni. Zájem fanoušků byl tak obrovský, že se jich stovky na jejich jedinečné koncerty prostě a jednoduše nedostaly.

V letošním roce vystoupí Apocalyptica celosvětově pouze na 16 exkluzivních koncertech! I proto je skutečným zázrakem pro všechny česko-slovenské, ale i další zahraniční fanoušky, že Česku se podařil husarský kousek a Apocalypticu bude hostit hned 3x - 18. dubna ve Zlíně, 19. dubna v Ostravě a následně 20. dubna v pražské Incheba Areně na Výstavišti v Holešovicích.

Finský hudební poklad - fenomenální Apocalyptica! Eicca Toppinen, Paavo Lotjonen, Perttu Kivilaakso to je trojice brilantních violoncellistů s klasickým vzděláním konkurující svým nasazením, masivním zvukem i vlastními kompozicemi takovým kapelám jako jsou Metallica, Slayer, Faith No More nebo Sepultura. Jejich spolupráce s veličinami popové, rockové i metalové scény jsou vyhlášené. Hlas jejich hudebním dílům již propůjčili například Adam Gontier z Three Days Grace, Corey Taylor ze Slipknot, Ville Valo z HIM, Lauri Ylönen z The Rasmus, Nina Hagen nebo Marta Jandová a další. Po vydání retrospektivního alba Amplified - A Decade Of Reinventing The Cello se Apocalyptica poprvé živě představila v nové formě v roce 2007 v rámci finálového televizního přenosu Eurovision Song Contest v Helsinkách. Jejich vystoupení sledovalo celosvětově cca sto milionů diváků. Apocalyptica se do podvědomí fanoušků zapsala svou vynikající interpretací písní Metallicy, ale na posledních albech se opírá výhradně o vlastní hudební materiál jehož autorem je téměř výhradně Eicca Toppinen. Při každé své návštěvě potvrdili naprosto mimořádné umění vygradovat koncert do nezměrných výšin a připravit posluchačům skutečné hudební hody. Pro jejich koncerty je typické neuvěřitelné nasazení, absolutní koncetrace na každou skladbu, na každý tón.

Na letošní zastávce v České republice představí - hned třikrát - kromě již prověřených hitů, a materiálu ze zatím posledního, šestého studiového alba, pravděpodobně i zcela exkluzivně nové skladby, na kterých v současné době pracují. Nové album by mělo spatřit světlo světa v příštím roce.

Pro fanoušky mám malé doporučení - neodkládejte koupi vstupenky na později - jejich čtyři poslední české koncerty v letech 2005 a 2007 byly do posledního místa vyprodané.

Facebook