Music Infinity: Submotion Orchestra /UK

Music Infinity: Submotion Orchestra /UK

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

21.11.2017

Kamil Střihavka

Retro Music Hall, Praha 2

21.11.2017

Submotion Orchestra – Rande minulosti s budoucností
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bezmála po roce se do Prahy vrátí severoanglická post-jazzová úderka Submotion Orchestra. Jejich nadstylovou fúzi futurismu a tradice uvítá 2. listopadu žižkovský Palác Akropolis. V době, kdy se klubová elektronika utápí v agresivitě, hledá sedmičlenný kolektiv z Leedsu v čele s jazzovým profesionálem Tommy Evansem a basistou Chrisem Hargreavesem cestu zpět k osvědčeným hodnotám a moderní dubstepové beaty obaluje do živých tradic soulu a jazzu.

Za pouhé tři roky své existence se Submotion Orchestra vyšvihli mezi nejoriginálnější tělesa současné britské klubové hudby. Žánroví puristé u nich mají smůlu, jejich loňské a skvěle přijaté debutové album Finest Hour osciluje mezi orchestrálním jazzem, soulem, sofistikovaným broken beatem, filmovým ambientem či dubem. Mezi spletitými rytmy a melancholickými klávesovými plochami Fender Rhodes se bez ostychu proplétá soulový vokál i trumpeta.

Loňské vystoupení Submotion Orchestra v Městské knihovně v Praze popsala média jako „dech beroucí zážitek“ a letos tento leedský septet v Paláci Akropolis představí své nové, v pořadí druhé album Fragments, které vychází v polovině října.

Facebook