O2 Jarní Sázavafest

O2 Jarní Sázavafest

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Persistence Tour 2018

Hatebreed, Madball, Terror, Power Trip, Broken Teeth, Insanity Alert

Sono Centrum, Brno

24.01.2018

Architects (UK) + While She Sleeps (UK)

Forum Karlín, Praha

25.01.2018

Cena: 280 Kč.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jarní O2 Sázavafest 2009
Proběhne 4.4.2009 od 16.00 v prostoru Abaton.

Jdeme všichni na Jarní O2 Sázavafest!

 

Všem, kteří tu zprávu ještě nezaznamenali: Jarní O2 Sázavafest se opět uchází o vaši přízeň! 4. 4. v Abatonu to společně roztočíme a budeme zpívat, houpat se i tančit  především v rytmu ska a reagge. Co vás určitě nezklame: to je rytmus reggae - kapela Švihadlo a charismatický Vincent! Co vás určitě překvapí: punková jízda v žánru ska  - Polemic, Fast Food Orchestra nebo Prague Ska Conspiracy. Kdo ve vás vzbudí nadšení? Jiří Schmitzer, Veronika Padilla, (songwriter ze Švédska) se speciálním švédským hostem Henrikem Johanssonem nebo Xindl X, či Medvěd 009.

Těšte se na zajímavosti, které si kapely pro vás připravily. Na  pódiu se sejdou společně po delší odmlce Švihadlo s Polemicem a vy se můžete těšit na jejich společnou písničku „Ska je naše láska“, nebo na novou hymnu Švihadla „ Času je málo“, kterou složil  Petr Šturma.

A budete svědky i premiéry: Maruška ze Švihadla a dívčí G Apples zazpívají premiérově písničku s názvem „Spiritual and Humbel“. A určitě všechny zúčastněné kapely budou mít  pro vás připravenou nějakou pecku, při které se vám nohy roztančí a ruce roztleskají samy.

Celým večerem vás bude provázet nejzasvěcenější showman a DJ Kaya, vždyť jeho populární sound systém Swamp Safari je nevysychající studnicí dobré zábavy.

Prostě, 4. 4. už od 16.00 hodin přijďte do Abatonu! Prožijete noc plnou překvapení, zábavy a tance! Proto tam nesmíte chybět! Aktuální ceny vstupenek pro březen jsou: 1 vstupenka za 280 Kč, 2 vstupenky pořídíte za 420 Kč a vstupné přímo na místě je za 330 Kč.

Všechny vás srdečně zveme, lidičky! Pojďte si s námi udělat generálku na letňák, který se právě „vaří“ a věřte, že pod pokličkou skrývá velké pecky! Celý line-up jarního festivalu a novinky z letního O2 Sázavafestu najdeš na www.sazavafest.cz a www.o2extra.cz.

 

Vítání jara musí být veselé a pestré, ostatně to už by příznivci Sázavafestů měli vědět. Pavla Kloupara, pořadatele Jarního O2 Sázavafestu jsme se zeptali:

Jarní počasí a jarní nálada se určitě promítne do výběru stylu muziky pro Jarní 02 Sázavafest.

Jistě. Nejen proto budou nosným pilířem houpavé a tancechtivé rytmy reggae a ska.

Reggae, to je v povědomí vyznavačů této hudby hlavně kapela Švihadlo a jejich frontman Vincent Richards. Mohou se návštěvníci těšit i na jeho temperament?

Dnes už legenda českého reggae Vincent Richards se představí hned ve třech rolích, jako frontman kultovního Švihadla a dále jako DJ a MC. A určitě své fanoušky nezklame.

Na jaké další kapely se mohou návštěvníci těšit?

Celým festivalem se prolne Skamánie a vygraduje proslulým Polemicem ze Slovenska. Česká vlajka bude v rukou Fast Food a na půl žerdě Prague Ska Conspiracy neboť zpěvačka Mariana je polovinou z Nigérie. Worldmusic z různých oblastí světa zastoupí formace Neočekávaný Dýchánek a Ahmed Má Hlad.

Určitě máte v rukávu ještě další zajímavosti….

Hlad po akustických kytarách zaženou Jiří Schmitzer, Veronica Padilla ze Švédska, Xindl X(s Xavim Baumaxou přeplnili Abaton) a Štěpán Kojan (jindy také leader legendární kapely Keks). 3 kytary melodické až bigbeatové nabrousí chlapci z Medvěd 009, kteří se ocitli ve svém James Bondovském roce, cože to znamená? To se teprve ukáže…

Na podzimním festu jste měli speakera, který celý program uváděl. Bude tomu tak i na jarním?

Jasně, kombinace speakera a kapel se nám osvědčila. Proto celým programem bude provázet nejzasvěcenější showman a DJ Kaya, který zavítá i se svým (již i za hranicemi velké Prahy) velmi populárním sound systémem Swamp Safari (nevysychající studnice zábavy a vzdělání z mnoha oblastí: reggae * dancehall * ska * rock steady * dub * reggaeton * r&b * soca) se speciálními hosty, které odtajníme třeba za pár dní (aby bylo ještě o čem psát) a s našimi všemi milými učinkujícími budeme postupně zveřejňovat dozajista poutavé rozhovory.

 

O2 Stage

AFRODISIAK

AHMED MÁ HLAD
PRAGUE SKA CONSPIRACY
FAST FOOD ORCHESTRA
ŠVIHADLO
POLEMIC (SK)
MEDVĚD 009
GREEN SMATROL

2nd Stage

VERONIKA PADILLA (SWE)
ŠTĚPÁN KOJAN
XINDL X
JIŘÍ SCHMITZER
NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK
SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM
/ DJ Kaya, Vincent (JAM), Hroutil (Hol.) reggae, dub,ska, dancehall, r&b…

 

 

Facebook