Lenny Kravitz

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Leprous (NOR) + Agent Fresco (IS)

Rock Café, Praha

20.11.2017

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

21.11.2017

Cena: 790 - 990,- Kč

LENNY KRAVITZ SE VRACÍ PŘEDSTAVIT NAŽIVO REVOLUCI LÁSKY. TENTOKRÁT VŠAK VYSTOUPÍ POD ŠIRÝM NEBEM NA BRNĚNSKÉM VELODROMU!

LIVE NATION SPOLU S UMĚLCI VÁM PŘINÁŠÍ LEVNÉ VSTUPENKY NA KONCERTY VE STŘEDNÍ EVROPĚ

Speciální nabídka, která otvírá dveře do hudebního světa fanouškům po celé Střední Evropě.


LONDÝN – 10.6.2009 


Na několik vybraných vystoupení se společnost Live Nation, jako pořadatel koncertů, dohodla s umělci na společné reakci na současnou světovou ekonomickou recesi. Přední světoví interpreti dali souhlas, že budou součástí nového projektu ARTIST MUSIC EXCHANGE, aby umožnili svým fanouškům zakoupit vstupenky za zvýhodněné ceny na některé letní koncerty.


Artist Music Exchange má v nabídce vstupenky na vybrané koncerty v České republice, Polsku a Maďarsku. Fanoušci mohou zakoupit omezené množství vstupenek za jednotnou cenu 15 Eur za vstupenku.

 “Letní koncert je skvělým únikem v těchto těžkých ekonomických časech” říká Michael Rapino, Prezident společnosti Live Nation. „V rámci projektu Artist Music Exchange se podílíme na tom, aby  fanoušci měli možnost vidět své oblíbené skupiny po celé Střední Evropě”.

Fanoušci mohou zakoupit vstupenky v rámci této speciální nabídky na www.artistmusicexchange.com

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zdá se to téměř neskutečné, ale od doby, kdy se Lenny Kravitz poprvé zapsal do vědomí veřejnosti, uběhlo již 18 let a za tuto dobu se v hudebním byznysu mnohé změnilo. Ne tak u Lenny Kravitze, který si stále drží svůj styl a je přínosem pro hudební dění současnosti.

V únoru letošního roku vydal nové, v pořadí osmé, studiové album, které se jmenuje „It Is Time For A Love Revolution“.

 

Každé z jeho doposud vydaných alb ukázalo Kravitze jako vyzrálého interpreta s citem pro silné skladby a každé bylo ověnčeno minimálnì zlatem, tři z nich dokonce platinou. Lennyho tvorba je široké veřejnosti známa natolik, že vyjmenovávání jeho dalších úspěchů by bylo plýtvání časem.

 

Jednoduše řečeno, Lenny Kravitz je synonymem slova rock ´n´ roll.

 

Klíčem k jeho úspěchu je zase jenom hudba, nálada skladeb odráží nádech let minulých – klasický rock, soul, funk, pop let šedesátých – jeho písničky však jsou vždy opatřeny moderním zvukem a aranžemi. Novinka s názvem „It Is TIme For A Love Revolution“ .je silné album, které dokazuje fakt, že Lenny po dobu dvou dekád neztratil nic z toho, co ho řadí ke špičce nejen mezi interprety a hudebníky, ale i mezi skladateli.

 

„Jsem člověk, který vždy zkouší experimentovat s novými věcmi a snažím se nezùstávat na jednom místì. Obklopuji se různými lidmi a různými vlivy a domnívám se, že tento fakt se promítá i do hudby, kterou tvořím.“ říká Lenny ke své nové nahrávce.

 

Album „It Is TIme For A Love Revolution“ vznikalo během tohoto roku. Kromì New Yorku se nahrávalo v Paříži, Miami, na Bahamách a také v Brazílii. Jak je již u Lennyho zvykem, nahrál si většinu nástrojů sám. 14 skladeb se nese v přímočarém rockovém duchu, ale nalezneme zde prvky soulu, funku i jazzu. Sám název alba napovídá, že texty jsou o lásce, pocitech a emocích.

 

Každé Lennyho vystoupení se stalo malou senzací. Energie, prýštící z jeho barevné show, je doslova omamná.

 

Nové album představil Lenny Kravitz letos v létě pražskému publiku a zcela si podmanil diváky v O2 Aréně.

 

Příští rok proto potěší svou návštěvou fanoušky v Brně. O dva dny dříve (17/6/2009) vystoupí u našich slovenských sousedù v košické Steel Aréně.

Fotky a videa

Facebook