No Name - Aknecolor tour 2011

No Name - Aknecolor tour 2011

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petra Janů Tour 2017 - Léta bláznivá

Zrušeny termíny 20.10. a 1.11. 2017

Různá místa v ČR

18.11.2017

Jedna z najúspešnejších  Česko-Slovenských  kapiel sa zatvorila doma v Košiciach do štúdia umiesteného v atómovom kryte, zo ktorého vychádza len na koncertovanie a intenzívne pracuje. Po troch rokoch sa vydáva na jedinečné turné k novému albumu: “Nový Album”, ktoré vychádza v septembri 2011.

Změna místa konání - původně Sareza arena Ostrava.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jedna z nejúspěšnějších Česko-Slovenských kapel se po třech letech vydává na jedinečné turné k novému albu “Nový Album” (vychází v září 2011).

S tímto exkluzivním turné kapela No Name zavítá do pěti míst bývalého Československa. Vy máte možnost navštívit 8. listopadu halu Sareza v Ostravě, kde jako host kapely vystoupí i Markéta Konvičková.

No Name za svou kariéru prodali 250.000 alb a odehráli víc než 1200 živých koncertů. Nenechte si tuto ujít tuto výjimečnou událost, kvalitního koncertního představení s originálním projevem Igora Timka!

Turné přináši Aknecolour!

* Aknecolor® je lék na vnější použití s léčivem klotrimazol. Pozorně čtěte příbalový leták, případně se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Fotky a videa

Facebook