The Rasmus (fin)

The Rasmus (fin)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petra Janů Tour 2017 - Léta bláznivá

Zrušeny termíny 20.10. a 1.11. 2017

Různá místa v ČR

18.11.2017

Cena: 760 Kč

Změna místa konání! Přesunuto z Lucerna music baru do Sportovní haly Folimanka!!

PŘEDKAPELOU NA KONCERTECH THE RASMUS BUDOU ČEŠTÍ AIRFARE!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

"Finská skupina The Rasmus vyráží v lednu na velké evropské turné na podporu svého nového alba „Black Roses“ a při svém putování neopomene ani české a slovenské příznivce.

Nejpopulárnější finská rocková kapela současnosti se představí nejprve 19. února v Bratislavě a o den později v Praze v Lucerna Music Baru. Vedle čerstvých skladeb z nové desky, včetně singlu „Livin’ In A World Without You“, budou na koncertech ke slyšení i největší hity, jako jsou songy "No Fear, In The Shadows, First Day Of My Life nebo Liquid".

 

Jako support band se na pražském a bratislavském koncertu finské skupiny The Rasmus představí česká nadějná kapela AIRFARE.

Nominace na objev roku 2007 hudebních cen TV Óčko a koncert před téměř vyprodanou Sazka Arenou, to jsou jen třešničky na dortu jménem Airfare . Frontmanem skupiny je mladý americký skladatel Thomas J. Lichtag, který společně se svými českými vrstevníky vytvořil jedinečný celek, který nikoho nenechá chladným. Tvorba celé kapely je ovlivněna mnoha známými hudebníky jako jsou Iggy Pop, Lou Reed nebo skupinou The Strokes. AIRFARE jsou jednou z mála českých kapel, které mají potenciál prorazit svou tvorbou i za hranice a koncerty s The Rasmus budou další velkou šancí jak na sebe strhnout pozornost široké veřejnosti.

Fotky a videa

Facebook