Savoy Brown (US)

Savoy Brown (US)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

SAVOY BROWN PŘIJÍŽDÍ POPRVÉ DO ČR

Jedna z nejslavnějších britských blues-rockových skupin šedesátých a sedmdesátých let přijíždí se svým původním lídrem, kytaristou a zpěvákem Kimem Simmondsem do České republiky.

SAVOY BROWN, kapela původně známá jako Savoy Brown Blues Band, vznikla v roce 1966 v Londýně. Založil ji v 19 letech její frontman Kim Simmonds, který s ní přijede v říjnu také do Čech. Záhy se stala nedílnou součástí britské blues-rockové scény šedesátých let. Kapela dosáhla ale mnohem většího úspěchu v USA. Proslavila se tam svými nikdy nekončícími turné. SAVOY BROWN odehráli k dnešku přes 5000 koncertů a vydali 33 alb. Skupina je také známá jako dílna, ze které vzešli muzikanti dalších slavných kapel (Fleetwood Mac, Black Sabbath, Ufo, Foghat).  Pro příznivce bluesové kytary znamená Savoy Brown tolik, co třeba Cream, John Mayall nebo Yardbirds. Lídr SAVOY BROWN Kim Simmonds byl uveden do Hollywodského Rock Walk of Fame. Do Čech přijíždí poprvé teprve letos na podzim. Po boku Kima Simmondse (zpěv, kytara) se představí, Joe Whiting (zpěv, sax), Pat DeSalvo (basa) a Garnet Grimm (bicí). V Praze budou hosty koncertu bluesrockoví Staří Psi.

Fotky a videa

Facebook