Kytara napříč žánry: The Cavern Beatles (gb)

Kytara napříč žánry: The Cavern Beatles (gb)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

XIII. ročník festivalu
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Cavern Beatles (GB)

Vzhled a zvuk Beatles co nejvěrněji a s maximálním nasazením – to je krédo skupiny Cavern Beatles, která se pyšní tím, že je jednou z nejzavedenějších a nejrespektovanějších kapel v prudce se rozvíjejícím ranku hudebních revivalů.

Všichni členové skupiny se narodili a vyrostli v Liverpoolu, což jim dodává autentický náboj a přirozenou schopnost reprodukovat tvorbu Beatles s nenucenou lehkostí a precizností.

Cavern Beatles vycházejí z rozsáhlého repertoáru hitů a albových písní Beatles a jsou jednou z mála skupin beatlesovského revivalu, které hrají celý set živě, bez použití podkladů. Výsledkem je naprosto autentické hudební provedení.

Kapela věnuje velkou pozornost detailům, což se projevuje například v použití originálních nástrojů z šedesátých let. Rovněž veškerá pódiová technika je stejná jako ta, již používali Beatles, kdekoli to bylo možné.

Díky široké odezvě mezi fanoušky různých generací jsou Cavern Beatles obecně pokládáni za nejvěrnější revival Beatles.

Reference:

„Úžasné, až mi z toho běhá mráz po zádech. Nejenom že vypadají skoro jako oni, ale navíc znějí jako oni a mají i stejné vystupování.“ SIR JIMMY SAVILLE

„Mají nastudovaný osobitý styl, gesta a výrazy svých hvězdných idolů a jsou to vynikající zpěváci a hudebníci, kterým se daří zachytit hudební výraz původních Fab Four.“ TONY BARROW, někdejší tiskový manažer Beatles

„Ta podoba je úžasná – ale ten zvuk, ten zvuk… tohle by opravdu mohli být Beatles.“ IRISH TIMES

„Noví rytíři deja vu.“ DUNDEE COURIER

Fotky a videa

Facebook