Kytara napříč žánry - Jennifer Batten a Vicki Genfan

Kytara napříč žánry - Jennifer Batten a Vicki Genfan

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Leprous (NOR) + Agent Fresco (IS)

Rock Café, Praha

20.11.2017

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

21.11.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vicki Genfan (USA)


Vicki Genfan (USA, nar. 1959) je virtuózní kytaristka, skladatelka a vynikající zpěvačka. Její hudba se pohybuje na rozhraní folku, jazzu, popu, soulu a world music. Vicki hraje na kytaru technikou finger-picking, kytaru používá též jako perkusní nástroj a střídá během vystoupení nejrůznější ladění. Účastní se pravidelně prestižních mezinárodních festivalů (např. Festival International de Jazz v Montrealu, Soave v Itálii, Open Strings v Osnabrücku) a sólově vystupuje po celém světě. Vicki Genfan získala v roce 2008 titul Guitar Superstar, který každoročně uděluje americký časopis Guitar Player nejzajímavějšímu interpretovi na světě. Je vůbec první ženou, která tuto nejprestižnější cenu na poli kytarové hry získala. Vydala pět sólových CD (Native, Outside The Box, Vicki Genfan Live, Up Close & Personal, Uncovered).

 

Jennifer Batten (USA)

Jennifer Batten
Fenomenální kytaristka Jennifer Batten je známa svým zcela originálním přístupem k elektrické kytaře. Hrála v mnoha různých kapelách a pohybovala se napříč žánry od rocku přes metal, fusion až k funku. Dlouhodobě spolupracovala s Michaelem Jacksonem, který si ji vybral mezi stovkami kytaristů pro svou Bad tour, později ho doprovázela též na celosvětových tour Dangerous (1993) a HIStory (1997). V roce 1998 začala hrát v kapele Jeffa Becka a jejich spolupráce trvala tři roky (CD Who Else a You Had It Coming). Vydala tři sólová alba: Above, Below, and Beyond (multižánrové), Jennifer Batten's Tribal Rage-Momentum (world music kombinovaná s rockem), Whatever (elektronika). V současnosti vystupuje sólově a její one-woman-show mají multimediální charakter.

Společný projekt obou kytaristek je čerstvou novinkou a v rámci festivalu se uskuteční jeden z jeho prvních koncertů.

Kde:

  • Různá místa v České republice, ,

Web: http://www.kytaranapriczanry.cz
Pořadatel: http://www.taktika-muzika.cz

Facebook