Wolf Parade

Klíčová veličina kanadské alternativy, montrealská kapela WOLF PARADE, přijíždí podruhé do Prahy - tentokrát se čtvrtým albem Cry Cry Cry.

Termíny a místa konání:

Divadlo Archa, Praha 1 | Zobrazit na mapě

3.6.2018 20:00 Divadlo Archa Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Klíčová veličina kanadské alternativy, montrealská kapela WOLF PARADE, přijíždí podruhé do Prahy - tentokrát se čtvrtým albem Cry Cry Cry. To vyšlo vloni na podzim u seattleského labelu Sub Pop po jejich téměř sedmileté pauze a dokládá návrat kapely v životní formě.

Jako blesk z čistého nebe v květnu 2016 všechny fanoušky Wolf Parade překvapilo čtyřskladbové EP, kde kapela na krátké ploše vysekla čtyři úplně nové songy. Dlouhohrající album Cry Cry Cry, péči domovského labelu Sub Pop vyšlo následně v říjnu loňského roku. Deska, nahraná v Seattlu v péči producenta Johna Goodmansona (Bikini Kill, Sleater-Kinney, Unwound) představuje obnovené Wolf Parade v plné síle. Krug s Boecknerem rovnoměrně přispívají na Cry Cry Cry k perfektně vyváženému celku, který potvrzuje status Wolf Parade jako jedné z nejvlivnějších kapel současné indie scény.

Pražské publikum tak může na červnovém koncertě v Arše vedle dnes už klasických starších songů očekávat i nové hity, kterým v nejlepším smyslu hrozí nesmrtelnost - nejvýraznější z novinek je lament za zemřelým Leonardem Cohenem Valley Boy nebo anti-trumpovská You´re Dreaming. Kultovní status potvrdilo jejich americké turné se spřízněnými Arcade Fire v létě 2017, kteří předělávkou hitu Wolf Parade I´ll Believe In Anything uzavírají svojí show.

Fotky a videa

Facebook