The Dire Straits Experience

Výhodný nákup

Cena: VSTUPNÉ SE BUDE ZVYŠOVAT

Turné The Dire Straits Experience 2019. Pokračovatelé slavné kapely Dire Straits - britský projekt The Dire Straits Experience - míří opět do ČR.

Termíny a místa konání:

Výstaviště, České Budějovice | Zobrazit na mapě

20.2.2019 20:00 Pavilon T1 (Výstaviště) Vstupenky

KC Aldis, Hradec Králové | Zobrazit na mapě

17.2.2019 20:00 Kongresové centrum Aldis Vstupenky

Lucerna - Velký sál, Praha | Zobrazit na mapě

15.2.2019 20:00 Lucerna - Velký sál Vstupenky
Sleva 20% pro ZTP a ZTP/P (s doprovodem) - pouze na prodejních místech.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Turné The Dire Straits Experience 2019 Pokračovatelé slavné kapely Dire Straits - britský projekt The Dire Straits Experience - míří opět do ČR. V roce 2018 vyprodali pražskou Lucernu a KC Aldis v Hradci Králové, v příštím roce zavítá kromě zmíněných měst poprvé také do Českých Budějovic.
Frontmanem kapely je Knopflerovi stylově velmi podobný kytarista a zpěvák Terence Rais. V sestavě působí držitel ceny Grammy Chris White, hrající na saxofon, flétnu a perkuse, který spolupracoval s Dire Straits Marka Knopflera v druhé polovině 80. let. Šlo o turné „Brothers in Arms“, „On Every Street“, alba „On Every Street“ a „On The Night“ a legendární koncerty „Live Aid“ a „Mandela“. Mimo to v nedávné době Chris White hostoval na dvou sólových deskách Knopflera.
Při všech svých návštěvách Česka si získali fanoušky a prokázali, že kultovní písně kapely, jako „Sultans of Swing“, „Brothers In Arms“, „Money for nothing“, „Calling Elvis“,“Romeo and Juliet“,“Walk of Life“,“So far away“ či zasněnou “Private Investigations“, umí zahrát naprosto excelentním způsobem.

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Web: http://www.direstraitsexperience.com/
Pořadatel: http://www.brnokoncert.cz

Facebook