TARJA za doprovodu Moravské filharmonie Olomouc

TARJA za doprovodu Moravské filharmonie Olomouc
TARJA letos opět míří se svými Vánočními koncerty do Česka! Finská okouzlující zpěvačka TARJA TURUNEN si i letos pro své fanoušky připravila speciální Vánoční koncerty. Přijďte si užít tuto jedinečnou show a také zbrusu nové vánoční písně!

Termíny a místa konání:

Multifunkční centrum Gong, Ostrava | Zobrazit na mapě

14.12.2018 20:00 Multifunkční centrum GONG - Ostrava Vstupenky

Výstaviště Flora, Olomouc | Zobrazit na mapě

11.12.2018 20:00 Pavilon A Vstupenky

Kongresové centrum, Zlín | Zobrazit na mapě

12.12.2018 20:00 Velký sál Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

TARJA letos opět míří se svými Vánočními koncerty do Česka! Exkluzivní koncerty za doprovodu filharmonie odehraje hned ve čtyřech městech!

Finská okouzlující zpěvačka TARJA TURUNEN si i letos pro své fanoušky připravila speciální Vánoční koncerty. Po loňských naprosto úchvatných a také beznadějně vyprodaných koncertech, v Praze a v Olomouci, odehraje Tarja v tomto roce před Vánoci hned čtyři vystoupení v rámci "Dark Christmas"!
Rocková, operní a metalová zpěvačka si pro Českou republiku připravila vánoční set plný písní z posledního alba "From Spirits And Ghosts" doplněný novými písněmi a se speciálním doprovodem jedné z největších filharmonií u nás - Moravské filharmonie Olomouc a pěveckého sboru Stojanova gymnázia Velehrad.
Přijďte si užít tuto jedinečnou show a také zbrusu nové vánoční písně!
Na tento neopakovatelný zážitek se můžete těšit 11.prosince v Olomouci na výstavišti Flora, 12.prosince ve Zlíně v Kongresovém centru, 13.prosince ve Znojmě ve Sportovní hale a 14.prosince v Ostravě v aule Gong.
S koupí vstupenek příliš neotálejte, ať Vám tato kouzelná show neunikne. Ten, kdo v loni tuto show viděl, jistě bude souhlasit, že jde o nejkrásnější vánoční koncert, jaký se kdy v Česku uskutečnil!

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Pořadatel: http://www.pragokoncert.com

Fotky a videa

Facebook