Bob Wayne & special guest

BOB WAYNE - kytarista, skladatel, zpěvák, vypravěč, kočovník a psanec. Tak by se dal, lehce omezeně, charakterizovat americký nespoutaný živel s kytarou nebo banjem, který je neustále na cestě...

Termíny a místa konání:

Klub Vagon, PRAHA 1 | Zobrazit na mapě

8.10.2018 20:30 Klub Vagon Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

BOB WAYNE (USA) & guest

8.10.2018 - Praha, Klub Vagon

BOB WAYNE - kytarista, skladatel, zpěvák, vypravěč, kočovník a psanec. Tak by se dal, lehce omezeně, charakterizovat americký nespoutaný živel s kytarou nebo banjem, který je neustále na cestě. Ať už sám nebo se svou kapelou THE OUTLAW CARNIES prezentuje styl muziky často označovaný jako „outlaw country". Divoká countryová jízda ve které můžeme klidně rozeznat i punkové vlivy, patři k tomu nejlepšímu, co lze v této kategorii v současnosti vidět. To může dávno potvrdit i české publikum, kde koncertoval již několikrát, jak sólově, tak například i jako host rock´n´rollových špinavců NASHVILLE PUSSY a nutno podotknout, že jeho koncerty bývají často vyprodány. BOB WAYNE je nejen zpěvák, a skladatel, ale hlavně velký vypravěč, který se nikdy nevyhýbá žhavým tématům jako jsou třeba alkohol nebo drogy. Kdo byl někdy na jeho vystoupení ví, jak dokáže Bob ihned strhnout publikum na svou stranu a už ho nepustit. Ale kecy nemaj cenu - nebojte se a přijďte si užít tenhle parádní večírek, než Bob práskne do koní a bude se handrkovat někam dál na nikdy nekončícím turné..

Fotky a videa

Facebook